• امروز یک شنبه چهارم مهر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سایت سازمان  ورزش  و جوانان

کانال سروش

شناسه خدمات

فراخوان طرح پژوهشی

معرفی پایگاه ها

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

۱۱ هزار بسته از محل موقوفات آذربایجان‌شرقی بین نیازمندان توزیع شد

۱۱ هزار بسته از محل موقوفات آذربایجان‌شرقی بین نیازمندان توزیع شد

مدیر کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان‌شرقی گفت: درقالب طرح شمیم حسینی و در ۲ مرحله بیش از ۱۱ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شد که از این تعداد پنج هزار و ۷۰ بسته در مرحله نخست توزیع شده بود.

 پنج شنبه 18 شهریور 1400   18  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان آذربایجان شرقی، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر سید شهاب‌الدین حسینی روز چهارشنبه در مرحله دوم طرح شمیم حسینی در شهرستان مراغه اظهار کرد: طرح شمیم حسینی(ع) برای خدمت رسانی به نیازمندان جامعه اجرا می شود و در این راستا اداره کل اوقاف و امور خیریه استان از محل موقوفات خود قدم های مثبتی را برداشته است.
وی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مراغه را پیشتاز در توزیع بسته های معیشتی عنوان کرد و گفت: مردم خیر و نیکوکار مراغه همواره در کارهای خداپسندانه پیشقدم هستند و اداره اوقاف و امور خیریه مراغه از محل موقوفات خود در توزیع بسته های معیشتی، غذای گرم و لوازم تحریریه از پیشتازان استان است.
وی اضافه کرد: همچنین در آستانه بازگشایی مدارس از محل نیات واقفین خیر اندیش بسته هایی برای دانش آموزان تهیه و توزیع خواهد شد.
حسینی بیان کرد: در مرحله نخست یکهزار بسته برای دانش آموزان نیازمند تهیه و بین دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی توزیع می شود که برای هر بسته ۶۰۰ هزار تومان هزینه شده است.
 سیدعلی موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه نیز در این جلسه گفت: امیدواریم روزی برسد که نیازمندی در جامعه وجود نداشته باشد و درآمد موقوفات در کارها و پروژه های بسیار بزرگ سرمایه گذاری و هزینه شود.
 رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مراغه نیز در این برنامه گفت: از ابتدای سال تاکنون چهار مرحله بسته معیشتی در شهرستان توزیع شده است.
حجت الاسلام فریدون مطهری گفت: در این چهار مرحله نزدیک به ۲ هزار بسته از محل موقوفات بین نیازمندان توزیع شده است که در این مرحله یکهزار بسته توزیع خواهد شد.
وی گفت: ارزش هر بسته معیشتی بیش از ۲۵۰ هزار تومان است.
وی اضافه کرد: همچنین از محل موقوفات شهرستان ۱۷۲ پک کامل برای دانش آموزان نیازمند در مجموع به ارزش ۳۵ میلیون تومان تهیه و توزیع می شود.
دکتر حسینی درپایان سخنان خود گفت، شهرستان مراغه که۲۶۸ هزار نفر جمعیت دارد و در این شهرستان ۶۸۵ موقوفه به ثبت رسیده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار