• امروز یک شنبه چهارم مهر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سایت سازمان  ورزش  و جوانان

کانال سروش

شناسه خدمات

فراخوان طرح پژوهشی

معرفی پایگاه ها

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

خیرو واقف میانه ای یک باب ساختمان پنج طبقه برای نگهداری کودکان بی سرپرست و بدسرپرست وقف کرد.

خیرو واقف میانه ای یک باب ساختمان پنج طبقه برای نگهداری کودکان بی سرپرست و بدسرپرست وقف کرد.

با حضور دکتر محمدرضا مشایخی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه، محمودیان دادستان میانه، روسای ادارات بهزیستی و اوقاف و امور خیریه، خیرو واقف میانه ای یک باب ساختمان پنج طبقه برای نگهداری کودکان بی سرپرست و بدسرپرست وقف کرد.

 پنج شنبه 10 تیر 1400   68  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقلف وامور خیریه استان آذربایجان شرقی،معاون استاندار ضمن قدردانی از حرکت خیرخواهانه تمامی خیرین در زمینه های مختلف سلامت، مدرسه سازی و حوزه اجتماعی و مسکن گفت امروز شهرستان میانه در زمینه مشارکت خیرین و واقفین در فعالیت های خیرخواهانه و یاری رساندن به بیماران،کودکان بی سرپرست و ... در سطح کشور زبانزد است و این امر حاصل اعتماد خیرین به مسئولان شهرستان در به سرانجام رساندن و پیگیری های صورت گرفته در این امور است.
وی با اشاره به چندین مورد از کارهای خیرخواهانه خیرین میانه و میانه ای های مقیم تهران و سایر شهرها در چند سال اخیر از افتتاح بخش شیمی درمانی مهرانه در بیمارستان خاتم  که به همت خیرین فراهم شده است در اوایل تیرماه خبر داد و گفت به زودی با افتتاح این مرکز و پیگیری راه اندازی مرکز جامع سرطان در شهرستان در راستای کاهش مشکلات بیماران شاهد انجام تمامی فرایند های درمان در داخل شهرستان خواهیم بود.
فرماندار ویژه میانه در ادامه از پیگیری و مساعدت های دادستان میانه در پیشبرد کارهای اجرایی شهرستان و اقدامات روسای ادارات اوقاف و بهزیستی در جلب مشارکت خیرین، افزود امروز باید تمامی دستگاه ها در کنار موسسات امام علی(ع)، خانه سالمندان، خانه فرشتگان و همه موسسات خیریه در راستای تحقق و پیشبرد برنامه های اجتماعی شهرستان برای ارائه خدمات در شأن جامعه هدف این موسسات قدم بردارند.
در آخر این جلسه با حضور دادستان میانه و معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه ورئیس اداره اوقاف با اهدای لوح سپاس از آقای بشارت خیر و واقف میانه ای تقدیر به عمل آمد.
لازم به ذکر است این ساختمان جدیدالاحداث که در پنج طبقه می باشد برای نگهداری کودکان بی سرپرست و بد سرپرست مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار