• امروز یک شنبه چهارم مهر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سایت سازمان  ورزش  و جوانان

کانال سروش

شناسه خدمات

فراخوان طرح پژوهشی

معرفی پایگاه ها

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

رمپ خروجی درآزاد راه تبریز-سهند اجرامیشود

رمپ خروجی درآزاد راه تبریز-سهند اجرامیشود

حجت الاسلام والمسلمین دکترسید شهاب الدین حسینی در دیداربا مهندس برزگر پیمانکار آزادراه تبریز-سهند با وی، مقرر شده یک خروجی به امامزاه سیدمحمدآقا‌ و روستای کججان از این آزادراه ایجاد شود.

 چهارشنبه 2 تیر 1400   84  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان آذربایجان شرقی ،حجت الاسلام والمسلمین دکترسید شهاب الدین حسینی در دیداربا مهندس برزگر پیمانکار آزادراه تبریز-سهند با وی،  مقرر شده یک خروجی به امامزاه سیدمحمدآقا‌ و روستای کججان از این آزادراه ایجاد شود.
وی ادامه داد: با توجه به این‌که زائران بسیاری سالانه به این امامزاده در رفت و آمد هستند، امیدواریم پس از مطالعه این طرح، مصادف با دولت جدید، رمپ گذاری و ایجاد مسیر به این روستا از طریق آزادراه اجرا شود تا تمامی زائران و اهالی روستای کججان بتوانند از آن بهره ببرند.
در ادامه برزگر  پیمانکار پروژه آزادراه تبریز-سهند نیز با تقدیر از اقدامات اداره کل اوقاف و امور خیریه در زمینه تشویق مردم برای حضور در انتخابات، گفت: ما می‌خواهیم با نهادی هم‌چون سازمان اوقاف که از تمامی اقشار نیازمند و مستمند جامعه حمایت می‌کند، در ارتباط باشیم تا در زمینه کمک به تامین بخشی از نیاز این اقشار اقدام کنیم.
وی افزود: می‌خواهیم با سرمایه گذاری در بخش‌های وقف، فرهنگی و اجتماعی، اقدامات خیرخواهانه چون تامین نیازهای معلولان انجام دهیم.
وی تاکید کرد: امیدواریم تا با حمایت حجت الاسلام حسینی بتوانیم در دولت جدید، در بخش زیرساخت‌های فرهنگی نیز سرمایه گذاری کنیم زیرا اوقاف یک بخش اجتماعی و فرهنگی جامعه است که حمایت از مستضعفان و محرومان را دنبال می‌کند.
انتهای پیام
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار