• امروز شنبه بیست و پنجم اردیبهشت  1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سایت سازمان  ورزش  و جوانان

کانال سروش

شناسه خدمات

فراخوان طرح پژوهشی

معرفی پایگاه ها

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

۱۴ هزار پرس غذای گرم در جوار امامزاده سیدحمزه تبریز توزیع شد

۱۴ هزار پرس غذای گرم در جوار امامزاده سیدحمزه تبریز توزیع شد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی در حاشیه مراسم توزیع این بسته‌های غذایی، در گفت‌وگو با خبرنگاران، گفت: پروردگار متعال توفیقی به ما عنایت فرمود تا همانند ایام محرم و ایام سوگواری فاطمیه سال گذشته، اقدام به تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی از محل موقوفات و جوار امامزادگان کنیم.

 دوشنبه 6 اردیبهشت 1400   48  0      

 به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان شرقی ،حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید شهاب الدین حسینی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی در حاشیه مراسم توزیع این بسته‌های غذایی، در گفت‌وگو با خبرنگاران، گفت: پروردگار متعال توفیقی به ما عنایت فرمود تا همانند ایام محرم و ایام سوگواری فاطمیه سال گذشته، اقدام به تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی از محل موقوفات و جوار امامزادگان کنیم.
حجت الاسلام دکتر حسینی : افزود در ماه مبارک رمضان امسال، در قالب طرح ضیافت همدلی، ۵۰۰۰ بسته معیشتی در تبریز از جوار امامزادگان و ۱۴ هزار غذای گرم از امامزاده سید حمزه تبریز از موقوفات خیرالنسا و امثال آن توزیع و پخش کردیم.
وی ادامه داد: همزمان با مرکز استان، شهرستان‌ها و به خصوص امامزادگان شهرهای مختلف استان نیز ظرفیت خود را برای یاری نیازمندان و محرومان جامعه در این دوره شیوع کرونا نشان دادند که امیدواریم این اقدامات، مورد لطف کریم اهل بیت (ع) و امیرالمومنین علی بن ابیطالب (ع) قرار بگیرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار