• امروز شنبه پنجم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سایت سازمان  ورزش  و جوانان

کانال سروش

شناسه خدمات

فراخوان طرح پژوهشی

معرفی پایگاه ها

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مساجد استان برای برپایی نمازهای یومیه بازگشایی شده‌اند/مراسم‌ها و مجالس ترحیم در مساجد استان تا اطلاع ثانوی برگزار نمی‌شود

مساجد استان برای برپایی نمازهای یومیه بازگشایی شده‌اند/مراسم‌ها و مجالس ترحیم در مساجد استان تا اطلاع ثانوی برگزار نمی‌شود

مدیر کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی گفت: از دهم خردادماه جاری مساجد و امامزادگان(ع) استان برای برپایی نمازهای جماعت بازگشایی شده است.

 سه شنبه 13 خرداد 1399   110  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی، حجت‌الاسلام سید شهاب‌الدین حسینی با بیان این‌که بازگشایی مساجد تنها در راستای برگزاری نماز جماعت در نمازهای یومیه بوده و هیات امنای مساجد امور مربوطه را تسهیل خواهند کرد، افزود: بر این اساس، مساجد استان برای برپایی نمازهای جماعت، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در خدمت مردم متدین استان خواهند بود.
وی با تاکید بر این‌که فعلا دستورالعملی برای برگزاری مراسم‌ها و مجالس ختم در مساجد اعلام نشده و تا اطلاع ثانوی چنین برنامه‌هایی در مساجد برگزار نخواهد شد، اظهار کرد: مساجد استان، صرفا برای برپایی نمازهای جماعت بازگشایی شده‌اند.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان ادامه داد: چنانچه شرایط مساعد شده و در ستاد ملی مقابله با کرونا دستورالعمل برگزاری مجالس و مراسم‌های مذهبی تصویب شود، در این رابطه اطلاع رسانی خواهد شد.
انتهای پیام
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار