• امروز شنبه پنجم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سایت سازمان  ورزش  و جوانان

کانال سروش

شناسه خدمات

فراخوان طرح پژوهشی

معرفی پایگاه ها

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

حضور مردم برای پشتیبانی از مدافعان سلامت پر رونق تر از دفاع مقدس است

حضور مردم برای پشتیبانی از مدافعان سلامت پر رونق تر از دفاع مقدس است

نماینده ولی فقیه و امام جمعه تبریز گفت: همکاری مردم در پشتیبانی از مدافعان سلامت کشور در چنین شرایطی در برخی مناطق پر رنگ تر از روزهای دفاع مقدس است.

 چهارشنبه 31 اردیبهشت 1399   133  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه آذربایجان شرقی، حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید محمدعلی آل هاشم با حضور در مرکز افق امامزاده سید حمزه(ع) تبریز ضمن بیان این مطلب ابراز داشت: با آغاز بیماری منحوس کرونا در کشور همه مردم اعم از اقشار مختلف جامعه، اصناف، اتاق  بازرگانی ، بسیج و طلاب با محوریت مساجد وارد میدان شدند تا این مشکل را حل کنند اما این مسئله بعد از فرمان رهبر معظم انقلاب تبدیل به یک رزمایش ملی شد.
وی افزود: همه خیران از یک بسته معیشتی تا چندین بسته را بسته به وسع مالی خود تهیه کرده و در اختیار متولیان امر گذاشتند تا از اقشار آسیب دیده در این زمینه حمایت شود .
امام جمعه تبریز ادامه داد: این شیوه کمک رسانی به مردم انسان را به یاد ایام دفاع مقدس می اندازد که در برخی مناطق پر رونق تر از آن ایام نیز است و مردم نیز به مصداق آیه شریفه(لَنْ تَنَالُوا الْبِرَّ حَتَّىٰ تُنْفِقُوا مِمَّا تُحِبُّونَ) از بهترین و با کیفیت ترین اقلام برای کمک به محرومان استفاده می کنند.
حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم در خصوص فعالیت های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان نیز گفت: سهم این اداره کل در تهیه غذای گرم، جیره غذایی و بسته های معیشتی ستودنی است و هماهنگی خوبی بین این مجموعه با خیران در جهت اجرای نیات واقفین و خیراندیشان وجود دارد.
در دومین مرحله از فعالیت های اجتماعی مرکز افق امامزاده سید حمزه تبریز 700 بسته غذایی هر یک به ارزش 300هزار تومان تهیه و در بین نیازمندان توزیع شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار