• امروز سه شنبه چهارم آذر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سایت سازمان  ورزش  و جوانان

کانال سروش

شناسه خدمات

فراخوان طرح پژوهشی

معرفی پایگاه ها

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اجرای طرح های ضیافت همدلی و ضیافت الهی در ماه مبارک رمضان

اجرای طرح های ضیافت همدلی و ضیافت الهی در ماه مبارک رمضان

مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی از اجرای دو طرح ضیافت همدلی و ضیافت الهی برای پر بار کردن سفره مادی و معنوی روزه داران خبر داد.

 پنج شنبه 4 اردیبهشت 1399   300  0      

به گزارش اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی،حجت الاسلام والمسلمین دکترسید شهاب الدین حسینی ضمن بیان این مطلب ابراز داشت: با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا در سطح کشور و لزوم پرهیز از تجمعات در مساجد و امامزاده ها باید تدابیر لازم برای ماه مبارک رمضان جهت بهره مندی مومنان از برنامه های معنوی این ایام اندیشیده می شد که در این رابطه رایزنی های لازم با دستگاه های بهداشتی متولی در استان ،صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی ودستگاه های مرتبط در قالب رزمایش ضیافت همدلی صورت گرفت و تصمیمات و راهکارهای پیشنهادی تبادل نظر شد.
وی افزود: بر اساس برنامه های تدارک دیده شده برای رزمایش ضیافت همدلی بسته های معیشتی با مشارکت خیرین و موسسات خیریه در طول ماه مبارک رمضان در اختیار نیازمندان قرار می گیرد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ادامه داد: در طرح ضیافت الهی نیز سفره معنوی با مشارکت دستگاه های ذیربط در سر سفره مردم مومن خواهیم داشت که شامل پخش اذان و ادعیه از ماذنه مساجد و امامزادگان، برگزاری جلسات تفسیر قرآن بدون حضور مردم از جوار امامزادگان به صورت برنامه های تولیدی جهت پخش در فضای مجازی، ترتیل خوانی قرآن در محل مسجد بلال صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی است.
حجت الاسلام والمسلمین حسینی اضافه کرد: برای ولادت با سعادت امام حسن مجتبی(ع) و وفات ام المومنین، مادر امت اسلام حضرت خدیجه کبری (س)، شبهای قدر و اجرای برنامه های دعاخوانی و مناجات نیز با صدا و سیمای مرکز استان هماهنگی های لازم صورت گرفته تا سفره معنوی مومنان در این ایام پر بارتر باشد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار