• امروز شنبه پنجم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سایت سازمان  ورزش  و جوانان

کانال سروش

شناسه خدمات

فراخوان طرح پژوهشی

معرفی پایگاه ها

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

شور و نشاط مهدوی در جشن های نیمه شعبان حفظ شد

شور و نشاط مهدوی در جشن های نیمه شعبان حفظ شد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی گفت: علی رغم سایه انداختن ویروس منحوس کرونا بر فعالیت های روزمره با ابتکارات جدید عاشقان اهل بیت(ع) و این اداره کل در سراسر استان شور و نشاط جشن نیمه شعبان حفظ شد.

 سه شنبه 26 فروردین 1399   76  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی، حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید شهاب الدین حسینی با بیان این مطلب ابراز داشت: با توجه به اهمیت رعایت نکات بهداشتی برای تامین سلامت مومنان و عاشقان خاندان عصمت و طهارت (ع) این اداره کل با مشارکت دادن نهادهای مردمی و دستگاه های فرهنگی نظیر سپاه و هیئات مذهبی اقدام به راه اندازی کاروان های شادی و مولودی خوانی به مناسبت نیمه شعبان کرد.
وی افزود: در این برنامه کاروان های شادی با تجهیز شدن به سیستم های صوتی در سطح محلات و خیابان های شهرها در سطح استان به پخش سرودهای مرتبط با مهدویت و فرهنگ انتظار پرداختند که مورد استقبال هم استانی های عزیز هم قرار گرفت.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همچنین از توزیع گوشت قربانی با هماهنگی هیئت امنای مساجد خبر داد و گفت: در این اقدام گوشت های قربانی در میان خانواده های کم بضاعت و آسیب دیده از شرایط اقتصادی کرونا توزیع شد.
حجت الاسلام والمسلمین حسینی تولید ماسک را یکی دیگر از برنامه های این اداره کل در راستای کمک به ستاد ملی مبارزه با کرونا عنوان کرد و افزود: فضای بقاع متبرکه و مساجد برای تولید و توزیع ماسک های تنفسی در اختیار نیروهای جهادی و مردمی قرار گرفت تا سنگر پشتیبانی از جبهه سلامت تقویت شود.
وی اضافه کرد: ضدعفونی مساجد نیز از برنامه های دیگری بود که در این ایام انجام شد و در کنار آن اماکن مقدس نظیر امامزادگان نیز در اجرای این طرح قرار گرفتند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تهیه بسته های اقلام بهداشتی و توزیع در بین اقشار کم درآمد و نیازمندان را از دیگر برنامه های اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی در این ایام عنوان کرد و گفت: این حرکت خداپسندانه به دلیل استقبال عموم مردم از آن ادامه دارد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار