• امروز یک شنبه یازدهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سایت سازمان  ورزش  و جوانان

کانال سروش

شناسه خدمات

فراخوان طرح پژوهشی

معرفی پایگاه ها

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

آغاز ساخت و بازسازی مساجد زلزله‌زده در روزهای آینده

آغاز ساخت و بازسازی مساجد زلزله‌زده در روزهای آینده

حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی گفت: با اولویت‌بندی و با کمک خیرین و دستگاه‌های مربوطه در روزهای آینده ساخت‌وساز مساجد در کنار ساخت‌وساز خانه‌های مردم انجام خواهد شد.

 سه شنبه 21 آبان 1398   169  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر سید شهاب‌الدین حسینی در حاشیه بازدید از مناطق زلزله زده استان در روستای ورنکش در خصوص میزان خسارت به مساجد مناطق زلزله‌زده اظهار داشت: وظیفه اصلی، تسکین آلام مردم و ساماندهی وضعیت آنها بود و در کنار آنها رسیدگی به وضعیت اماکن عمومی است که تخریب شده اند. 
وی با اشاره به تدارک دو اکیپ مهندسی برای رصد روستاهای زلزله‌زده گفت: در حال حاضر تعداد مساجد تخریب شده یا آسیب دیده مشخص نیست اما بنا است که این دو گروه گزارشی از مساجدی که نیاز به بازسازی دارند تدارک ببینند تا کار شروع شود.
مدیرکل اوقاف آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه اولویت در روزهای نخست زلزله آلام مردم و بحث آواربرداری است، عنوان کرد: با اولویت‌بندی و با کمک خیرین و دستگاه‌های مربوطه در روزهای آینده ساخت‌وساز مساجد در کنار ساخت‌وساز خانه‌های مردم انجام خواهد شد.
وی مساجد و اماکن عمومی را سرپناهی برای مردم در روزهای سخت دانست و گفت: در کنار ساخت سرپناه برای مردم ساخت مساجد و اماکن عمومی نیز در اولویت قرار دارد تا در روزهای سخت مامنی برای مردم باشند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار