• امروز چهارشنبه چهاردهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سایت سازمان  ورزش  و جوانان

کانال سروش

شناسه خدمات

فراخوان طرح پژوهشی

معرفی پایگاه ها

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی: اوقاف تسهیل گر توسعه شهرک های صنعتی و طرح های اقتصادی است

مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی: اوقاف تسهیل گر توسعه شهرک های صنعتی و طرح های اقتصادی است

مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی گفت: وقف پشتوانه دین و جامعه است و به هیچ عنوان مانعی بر راه توسعه شهرک های صنعتی و طرح های اقتصادی نیست.

 پنج شنبه 11 مهر 1398   117  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه آذربایجان شرقی، حجت الاسلام و المسلمین دکتر سیدشهاب الدین حسینی در دیدار با نماینده مردم شریف اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه، اعضای شورای شهر و شهردار زرنق در محل این اداره کل اظهار داشت: وقف یاری گر توسعه اجتماع است و ما علاقمند به همکاری با دستگاه های ذیربط جهت ایجاد شهرک های صنعتی به منظور اشتغال زایی برای جوانان در سطح استان هستیم.
وی افزود: بر اساس ضوابط قانونی مصوب کشور در حوزه وقف، این اداره کل برای صیانت از حدود موقوفات پاسخ های لازم را به استعلامات ادارات استانی می دهد اما به هیچ عنوان موقوفه بودن ملکی مانع از همکاری در ایجاد زمینه های اقتصادی نیست.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ابراز داشت: بنا بر این است تا هیچ کدام از مردم در جریان احیای موقوفات متصرفی دچار زحمت و نگرانی نشوند بلکه تلاش همیشه بر این است تا با رعایت مصالح طرفین، موقوفات احیا و منافع آن در محل نیات واقفین مصرف شود.
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسینی به شهرک های صنعتی ایجاد شده در زمین های موقوفی واقع در جاده صوفیان اشاره کرد و گفت: این اداره کل مشارکت های چندین هزار هکتاری با شرکت شهرک های صنعتی استان برای ایجاد و راه اندازی این شهرک ها داشته و همیشه همراهی های بسیار خوبی با صنعتگران و سرمایه گذاران در این زمینه دارد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار