• امروز شنبه پنجم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سایت سازمان  ورزش  و جوانان

کانال سروش

شناسه خدمات

فراخوان طرح پژوهشی

معرفی پایگاه ها

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

بیمارستان تخصصی 640 تختخوابی کودکان مردانی آذر وقف شد

بیمارستان تخصصی 640 تختخوابی کودکان مردانی آذر وقف شد

بیمارستان تخصصی 640 تختخوابی کودکان مردانی آذر با حضور نمایندگان اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی توسط بانی خیر آن وقف شد.

 پنج شنبه 11 مهر 1398   281  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه آذربایجان شرقی، آقای کریم مردانی آذر خیر بنام تبریزی صبح امروز با حضور در محل اداره کل اوقاف و امور خیریه استان این بیمارستان را که به نام زهرا مردانی آذر نامگذاری شده جهت به کارگیری در حوزه بهداشت و درمان کودکان وقف کرد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان در این باره گفت: این بیمارستان تخصصی با 640 تخت در زمینی به وسعت 9 هکتار با زیربنای 55 هزار مترمربعی در چهار طبقه با هزینه بیش از 100میلیارد تومان در حال احداث و واگذاری برای خدمت به کودکان بیمار خواهد بود.
حجت الاسلام و المسلمین دکتر سیدشهاب الدین حسینی افزود: این موقوفه یکی از بزرگترین موقوفات تبریز بعد از انقلاب است که توسط خاندان محترم مردانی آذر احداث و وقف می شود.
وی اظهار داشت: این خاندان محترم و خیر، دغدغه تربیت و آموزش فرزندان کشورمان را دارند و با احداث 60 مدرسه در نقاط مختلف کشور اکنون با اندیشه کاهش آلام جسمی فرزندان ایران اسلامی این بیمارستان ارزشمند را وقف می کنند. 
آقای کریم مردانی آذر واقف این بیمارستان نیز درباره نیت خود از احداث این مرکز درمانی تخصصی گفت: هدف از احداث این بیمارستان تامین آینده ای سالم برای کودکان است تا با رفع و تسکین دردهایشان مسیر پیشرفت آنها هموار شود.
وی افزود: از سوی دیگر وقف باعث ماندگاری اموالمان می شود و این امانت دنیوی به دست صاحب اصلی امانت می رسد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار