• امروز یک شنبه یازدهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سایت سازمان  ورزش  و جوانان

کانال سروش

شناسه خدمات

فراخوان طرح پژوهشی

معرفی پایگاه ها

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

جلسه هماهنگی خادمین موکب امامزادگان آذربایجان شرقی برگزار شد

جلسه هماهنگی خادمین موکب امامزادگان آذربایجان شرقی برگزار شد

جلسه هماهنگی خادمین موکب آستان مقدس امامزادگان آذربایجان شرقی برگزار شد.

 سه شنبه 9 مهر 1398   122  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی، در این جلسه که در محل سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد مسئول موکب امامزادگان استان گفت: تمام افرادی که در موضوع خادمی موکب دخیل هستند در راه تحقق انقلاب فعالیت می کنند و امید است که این تلاش ها منجر به زمینه سازی ظهور و تعجیل در فرج ایشان شود.
ناصر سیاری اظهار داشت: موکب با مشارکت های مردمی و همت خیرین استان در شهر سامرا برپا می شود و کارکرد فرهنگی و تبلیغی برای اسلام و انقلاب اسلامی دارد.
وی اضافه کرد: به برکت برپایی این موکب و دیگر مواکب مستقر در سامرا غبار مظلومیت از چهره این شهر مقدس زدوده شده و شهر امام زمان(عج) رونق دوباره ای برای زیارت حرم مطهر امامین عسگریین(ع) یافته است، به عبارتی می توان گفت سامرا امروز حلقه وصل عاشورا و اربعین با مهدویت است.
مسئول موکب امامزادگان آذربایجان شرقی ابراز داشت: باید وظیفه خود را در قبال امام زمان(عج) انجام دهیم و با رونق بخشی به زیارت حرمین امامین در این شهر به عنوان شهر پدران حضرت بقیه ا... الاعظم موجبات آشنایی مسلمانان را با مهدویت فراهم سازیم.
سیاری توزیع روزانه حدود 10 هزار وعده غذای  در بین زوار سامرا و استقرار تا چهار روز بعد از اربعین در این شهر مقدس را از برنامه های موکب امامزادگان استان عنوان کرد و افزود: در طی این مدت طی هماهنگی های مسئولین، دعای ندبه از شهر سامرا و دعای کمیل از بلد پخش مستقیم خواهد شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار