• امروز شنبه پنجم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سایت سازمان  ورزش  و جوانان

کانال سروش

شناسه خدمات

فراخوان طرح پژوهشی

معرفی پایگاه ها

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مدیرکل اوقاف و امورخیریه آذربایجان شرقی: اربعین زمینه ساز ظهور و تمرین جامعه مهدوی است

مدیرکل اوقاف و امورخیریه آذربایجان شرقی: اربعین زمینه ساز ظهور و تمرین جامعه مهدوی است

مدیرکل اوقاف و امورخیریه آذربایجان شرقی گفت: راهپیمایی ایام اربعین زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) و تمرینی برای داشتن جامعه مهدوی است.

 دوشنبه 8 مهر 1398   150  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه آذربایجان شرقی، حجت الاسلام و المسلمین دکتر سیدشهاب الدین حسینی در این باره گفت: این همایش بزرگ انسانی و مذهبی فراتر از شیعیان همه جهان اسلام و دیگر ادیان آسمانی را درگیر ابهت و جلال معنوی خود کرده است.
وی افزود: در این وانفسای زمانه که تلاش دارد با به کارگیری تمام توان و هجمه های خود علیه این رویداد بزرگ مذهبی، آن را خاموش کند باید سعی کنیم تا با استفاده از ظرفیت رسانه های مختلف در فضای مجازی و ماهواره ای اهمیت و عظمت آن را به جهان مخابره کنیم.
مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان ابراز داشت: به همین منظور بر اساس ماموریت محوله از سوی سازمان تصویرنگاری و مستند سازی فعالیت های روزانه فعالیت های مواکب سازمان اوقاف در شهر سامرا بر عهده این اداره کل گذاشته شده است تا شور و عشق زوار عتبات مقدسه عسکریین (ع) به تصویر کشیده شود.
حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسینی اضافه کرد: مستندسازی این برنامه ها و به تصویر کشیدن دلدادگی عاشقان اهل بیت(ع) با این اقدام تیری بر قلب سیاه بدخواهان اسلام خواهد بود و امیدواریم این راهپیمایی عظیم تا ظهور امام زمان (عج) عالمگیر شده و به اهداف ترسیم شده توسط رهبر معظم انقلاب که در گام دوم انقلاب به آن اشاره شده است،دست یابیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار