• امروز یک شنبه یازدهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سایت سازمان  ورزش  و جوانان

کانال سروش

شناسه خدمات

فراخوان طرح پژوهشی

معرفی پایگاه ها

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

تاکید  مدیر کل اوقاف آذربایجان شرقی برتوجه ویژه برتوسعه  امامزاده سید احمد مرند

تاکید مدیر کل اوقاف آذربایجان شرقی برتوجه ویژه برتوسعه امامزاده سید احمد مرند

مدیر کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی در سفر به شهرستان مرند در بازدید از امامزاده سید احمد مرند بر توجه ویژه بر توسعه این امامزاده تاکید کرد .

 یک شنبه 24 شهریور 1398   180  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسینی در این سفر با تا کید بر این موضوع گفت : شهرستان مرند میزبان یکی از سلاله امامان و جگر گوشه امام موسی ابن جعفر (ع) است که در این شهر مدفون شده است، امامزاده ای که معتبر ترین امامزاده استان از لحاظ نسبی در استان است.
حجت الاسلام والمسلمین سید شهاب الدین حسینی افزود : قداست و اعتبار و بزرگی امامزاده سید احمد در حدی است که یکی از عرفا و علمای عصر حاضر، میرزا علی اکبر مرندی وصیت کرده اند که در کنار مرقد این امامزاده دفن شوند.
وی ادامه داد : با وجود این همه عظمت و اعتباربقعه مبارک این امامزاده مظلوم واقع شده است و در شان این شهرستان نیست و لذا همتی جمعی را میطلبد تا به بنایی در شان و محلی برای عبادت عاشقان و حتی گردشگران تبدیل شود .
مدیر کل اوقاف آذربایجان شرقی امام زادگان را قطب های فرهنگی برای تربیت نسلی عاشورایی دانست و گفت : با همت همگانی و با همراهی امام جمعه تلاشگر شهرستان مرند این امامزاده عظیم الشان را از غربت خارج خواهد کرد. 
وی با تاکید بر بازسازی و ساخت رواق امامزاده و ساماندهی قبرستان پشت امامزاده گفت : توسعه این بنای معنوی باعث خواهد شد پای دوستداران اهل بیت به شهرستان باز شود و این رونق شهرستان را به دنبال خواهد داشت.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار