• امروز یک شنبه یازدهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سایت سازمان  ورزش  و جوانان

کانال سروش

شناسه خدمات

فراخوان طرح پژوهشی

معرفی پایگاه ها

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

تاکید مدیر کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی بر پاسداری از موقوفات

تاکید مدیر کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی بر پاسداری از موقوفات

پاسداری از موقوفات و عمل به نیات واقفان از وظایف اصلی اوقاف است.

 پنج شنبه 21 شهریور 1398   119  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسینی مدیر کل اوقاف آذربایجان شرقی در جمع کارکنان این اداره کل با تاکید بر این موضوع گفت :موقوفات امانتی در دست ما هستند که در حوزه فرهنگی و اجتماعی مسئولیتهای بزرگی را متوجه کارکنان و فعالان در حوزه وقف میکند‌.
سید شهاب الدین حسینی افزود:چه در حوزه فرهنگی چه حقوقی و ثبتی و چه توسعه و بهره وری باید تنها دغدغه ما صیانت از مال مردم و موقوفاتی باشد که برایمان به امانت سپرده شده است.
مدیر کل اوقاف استان گفت:اگر بخواهیم اوقاف و امور وقف ادامه حیات داشته باشد باید به فکر بهره وری و به روز رسانی موقوفات طبق زمان و شرایط موجود کشور باشیم.
وی ادامه داد:فرهنگ یکی از حوزه های کاری و تاثیر گذار در اوقاف است که از حساسیت بالایی برخوردار است که برای موفقیت در این حوزه باید فراتر از قوانین و منشورها ،با روحیه جهادی شبانه روز تلاش کنیم چرا که دشمنان امروز تنها راه ضربه به نظام را از جانب فرهنگ میدانند و فرهنگ را مورد هدف قرار داده اند.
حجت الاسلام والمسلمین حسینی با اشاره به ضرورت نگاه معرفت محور و نگاه خدمت رسانی به مردم در حوزه وقف گفت:باید با همت عالی تلاش کنیم جایگاه،کاربرد،ضرورت خدمت رسانی از طریق وقف،و تاثیر آن در جامعه را برای مردم روشن کنیم تا یک بازیابی همه جانبه در تشکیلات اوقاف صورت گیرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار