• امروز شنبه پنجم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سایت سازمان  ورزش  و جوانان

کانال سروش

شناسه خدمات

فراخوان طرح پژوهشی

معرفی پایگاه ها

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

تاکید نماینده رهبر انقلاب در آذربایجان شرقی بر ضرورت شناخت روشهای جنگ نرم تحمیل شده بر کشور توسط مسولان و مدیران

تاکید نماینده رهبر انقلاب در آذربایجان شرقی بر ضرورت شناخت روشهای جنگ نرم تحمیل شده بر کشور توسط مسولان و مدیران

حجت الاسلام والمسلمین دکتر آل هاشم نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی : شناخت روشهای جنگ نرم تحمیل شده بر کشور برای مدیران و مسولان از ضروریات است.

 پنج شنبه 17 مرداد 1398   144  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذر بایجان شرقی حجه الاسلام والمسلمین دکتر آل هاشم در درس اخلاق و معنویت، اعضای شورای اداری استان با حضور مدیران و مسولان استانی که در محل اداره کل اوقاف و امور خیریه استان برگزار شد ، با تاکید بر این موضوع به تشریح روش های اعمال جنگ نرم بر کشورپرداخت و گفت :لازمه مقابله با جنگ نرمی که امروزه ناخواسته برفرهنگ و اصالت کشور ما تحمیل شده و هدف آن خشکاندن ریشه و هویت دینی مردم ،بویژه جوانان است، افزایش آگاهی و شناخت روشهایی است که دشمن از طریق آنها وارد می شود.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی فریب مردم و دروغ جلوه دادن مسائل، شایعه پراکنی ، شبهه افکنی در جامعه ،کارشکنی در برنامه ها، نفوذ در اشخاص، ارکان و برنامه ریزی ها و ایجاد برخی اغتشاشات را از روشهای مهم نفوذ دشمن در کشور برشمرد و افزود : در این میان نقش مسئولان و مدیران بسیار مهم و با اهمیت است که ضمن شناخت این موارد راهکارهای مناسبی ارائه کنند و مردم را نیز با این شیوه ها و ترفند ها آگاه سازند.
وی با اشاره به سالروز شهادت امام محمد باقر (ع) ، وی را در میان ائمه جزو امامانی دانست که از مقام والایی برخوردار بودند و زحمات زیادی در احیای جریانات اسلامی در برابر تحریفات کشیده اند.
امام جمعه تبریز افزود : امام باقر(ع) در مبارزه با تحریفات در معارف و احکام اسلامی و ایجاد تشکیلات بین شیعیان، تلاشهای بسیاری کرده اند که اقدامات مبارزاتی ایشان در آن دوران الگویی برای جریانات بوجود آمده در جامعه است.
دکتر آل هاشم همچنین با اشاره به هفته ازدواج و سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) گفت : سن ازدواج در جامعه به طور چشمگیری رو به افزایش است که این مسئله ، آسیبهای اجتماعی بدی را به دنبال خواهد داشت لذا لازم است مدیران برنامه های کاربردی در این زمینه ارائه کنند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار