• امروز چهارشنبه چهاردهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سایت سازمان  ورزش  و جوانان

کانال سروش

شناسه خدمات

فراخوان طرح پژوهشی

معرفی پایگاه ها

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

تاکید برتعامل و همکاری با موسسات قرض الحسنه در امور موقوفات

تاکید برتعامل و همکاری با موسسات قرض الحسنه در امور موقوفات

تعامل و همکاری با موسسات قرض الحسنه میتواند در روند امور وقفی موثر باشد.

 چهارشنبه 9 مرداد 1398   160  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی ،حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید شهاب الدین حسینی مدیر کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی در دیدار با مدیر عامل و کارکنان بانک انصار با تاکید بر این موضوع گفت : اوقاف نهادی مردم محور هست که لازم است تمامی نهاد ها و موسسات در تسهیل در پیگیری امور مربوط به وقف که کاری مردمی و برای مردم است کارساز باشند.
حجت الاسلام والمسلمین حسینی خواستار تعامل فی مابین اوقاف و بانک انصار شد و افزود: بهتر است برای فراهم شدن زمینه های همکاری ضمن بررسی راهکارها با حضور کارشناسان موارد شناسایی و پیگیری شود‌.
یاری مدیریت شعب بانک انصار در آذربایجان شرقی هم با اعلام آمادگی جهت هرگونه همکاری با اوقاف استان گفت:هم اکنون چند سامانه خدمات الکترونیکی در اماکن مختلف برای توسعه بانکداری الکترونیکی توسط این موسسه راه اندازی شده که کمک به بقاع متبرکه یکی از گزینه های این سامانه است و مردم، آنلاین میتوانند از طریق این سامانه نذورات خود را واریز کنند.
وی افزود پیشنهاد میکنم با بررسی این طرح در این زمینه همکاری های لازم با اوقاف استان انجام شود تا از خدمات این سامانه بیشتر و بهتر بهره مند شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار