• امروز چهارشنبه دوم بهمن 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سایت سازمان  ورزش  و جوانان

کانال سروش

شناسه خدمات

فراخوان طرح پژوهشی

معرفی پایگاه ها

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

همکاری و همیاری و تعامل نهادهای قرآنی و فرهنگی مطالبه جدی ماست

همکاری و همیاری و تعامل نهادهای قرآنی و فرهنگی مطالبه جدی ماست

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان عنوان کرد:همکاری و همیاری و تعامل نهادهای قرآنی و فرهنگی مطالبه جدی ماست.

 پنج شنبه 27 تیر 1398   101  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی حجت الاسلام حسینی مدیر کل اوقاف آذربایجان شرقی در دیدار با اعضای جامعه قرآنی استان با بیان این مطلب گفت: لازمه ترویج فرهنگ قرآنی به ویژه وقف قرآنی فراهم کردن زیر ساختهای و همکاری نهادهای قرآنی و فرهنگی است.
وی افزود : امروزه با نهادها و تشکلهای پراکنده قرآنی در سطح شهر مواجه هستیم که درصورت تجمیع آنها میتوان با تمرکز و جدیت بیشتری به ترویج و تبلیغ فرهنگی قرآنی به ویژه در زمینه وقف پرداخت.
حجت الاسلام حسینی ادامه داد : به همین منظور ایجاد دانشکده قرآنی و یا موسسه متمرکز قرآنی توسط اوقاف را در دستور کار داریم.
وی با اشاره به تاکید رهبر انقلاب  برای تربیت 10 میلیون حافظ قرآن در کشور گفت:ما همواره با تمام قوا در خدمت قرآن هستیم وبرگزاری برنامه های قرآنی مناسب از دغدغه های اصلی مان است تا بتوانیم نیت واقفان را به این زمینه سوق دهیم.
مدیر کل جدید اوقاف آذربایجان شرقی با اشاره به ظرفیتهای امامزادگان برای برگزاری محافل و مجالس قرآنی گفت : امروز ضمن فراهم شدن فضای مناسب قرآنی در امامزاده های استان اخیرا حسینیه ای در امامزاده سید جمال تبریز که در مرکز شهر قرار دارد ساخته شده و به زودی تبدیل به محلی برای کلاسها و محافل قرآنی خواهد شد و در بقعه شاه حسین ولی هم حسینیه ای در 400 متر مربع در دست ساخت است که این مکان هم محلی مناسب برای ترویج مسائل قرآنی است.
در پایان جامعه قرآنی قول مساعد همکاری با اوقاف در زمینه ترویج فرهنگ قرآنی را دادند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار