• امروز دوشنبه چهارم شهریور 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سایت سازمان  ورزش  و جوانان

کانال سروش

شناسه خدمات

فراخوان طرح پژوهشی

معرفی پایگاه ها

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

سند دار بودن نزدیک به 14 هزار مورد از رقبات موقوفات آذربایجان شرقی

سند دار بودن نزدیک به 14 هزار مورد از رقبات موقوفات آذربایجان شرقی

13هزارو 820 مورد از رقبات در اختیار اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی دارای سند مالکیت هستند.

 پنج شنبه 26 اردیبهشت 1398   62  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی حیدر زاده معاون اوقافی حقوقی و ثبتی این اداره کل با اعلام این خبر گفت : سند دار کردن موقوفات یکی از اصلی ترین دغدغه های این اداره کل است تا بتوانیم اموالی که برای امور خیر وقف شده اند را باسند ملکی معتبر تثبیت نمائیم.
وی در ادامه از تشکیل کارگروه های مختلف استانی و شهرستانی وانعقاد تفاهم نامه با ارگانها و نهاد های مختلف برای تعامل و همکاری بیشتر در زمینه سند دار کردن رقبه ها را از برنامه های این معاونت اعلام کرد و گفت: از آنجایی که موقوفات خیران  در طول سال متغیر است، ما در سند دار کردن رقبه های موقوفات استان در سطح کشور بطور متغیر در رتبه های سوم تا پنجم هستیم که این جایگاه مناسبی در سطح کشور است.
معاون اوقافی حقوقی و ثبتی اوقاف آذربایجان شرقی گفت: هم اکنون هم 4 هزار سند مالکیت رقبات استان در مرحله صدور است و همه تلاش خود را خواهیم کرد تا بتوانیم تا پایان سال 3هزار مورد از رقبات را شناسایی و سند دار کنیم.
وی افزود برای تحقق این هدف در سطح شهرستانها به دنبال تعامل بین ادارات و تهیه نقشه برای رقبات هستیم و بنا داریم از ظرفیت های برون سازمانی هم برای این امر نهایت استفاده را انجام دهیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار