• امروز دوشنبه چهارم شهریور 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سایت سازمان  ورزش  و جوانان

کانال سروش

شناسه خدمات

فراخوان طرح پژوهشی

معرفی پایگاه ها

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

حضور قاری بین المللی در آذربایجان شرقی

حضور قاری بین المللی در آذربایجان شرقی

همزمان با ماه مبارک رمضان بهار قرآن قاری بین المللی، استاد سید مصطفی حسینی در محافل قرآنی آذربایجان شرقی حضور پیدا میکند.

 چهارشنبه 25 اردیبهشت 1398   67  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی عزیز علی رئیس اداره امور قرآنی اوقاف استان با اعلام این خبر گفت: با توجه به قرار گرفتن در ماه مبارک رمضان ماه نزول قرآن که حتی نگاه به قرآن هم از ثواب الهی برخوردار است برنامه ها و محافل ویژه قرآنی در استان تدارک دیده ایم. 
عزیز علی افزود :  به همین منظور از قاری بین المللی سید مصطفی حسینی در روز های 29 و 30 اردیبهشت ماه دعوت شده در استان ما حضو داشته باشند که  6 برنامه برای این قاری پیشبینی شده است.
وی گفت : یکی  از برنامه های ایشان به صورت عمومی در یکی از مساجد تبریز، بنام مسجد موسی ابن جعفر شهرک ارم  به صورت محفل قرآنی برای روز یکشنبه 29 اردیبهشت ماه بعد از افطار خواهد بود.
وی از اجرای برنامه قرآنی توسط این قاری برای پرسنل نیروی انتظامی نیز خبرداد و گفت : 
محافل دیگر تلاوت این استاد روز دوشنبه در شهرستان مراغه مورخ 30 اردیبهشت قبل از افطاربوده و همان روز بعد از افطار در آذرشهر نیز برنامه خواهند داشت.
عزیز علی ادامه داد : از قاریان ممتاز استانی دیگری هم دعوت شده است تا در شهرستانهایی از جمله تسوج ،شبستر، سیس ، هشترود ، آذرشهر و اسکو حضور یافته و محافل قرآنی برگزار کنند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار