• امروز یک شنبه بیست و پنجم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال سروش

شناسه خدمات

فراخوان طرح پژوهشی

معرفی پایگاه ها

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

حرکت امام خمینی(ره)، از قیام عاشورا نشات گرفته بود

حرکت امام خمینی(ره)، از قیام عاشورا نشات گرفته بود

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان با اشاره به این که گرامیداشت دفاع مقدس، نشانه ایستادگی ما بر آرمان های امام و انقلاب است، اظهار کرد: حرکتی که امام خمینی(ره) در زمان انقلاب رهبری کرد، از حرکت قیام عاشورا امام حسین(ع) نشات گرفته بود.

 پنج شنبه 5 مهر 1397   333  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان آذربایجان شرقی، حجت الاسلام علی مصائبی با اشاره به این که گرامیداشت دفاع مقدس، نشانه ایستادگی ما بر آرمان های امام و انقلاب است، اظهار کرد: حرکتی که امام خمینی(ره) در زمان انقلاب رهبری کرد، از حرکت قیام عاشورا امام حسین(ع) نشات گرفته بود.

   

وی با تاکید بر این که مشکل اصلی دشمنان اسلام، با انقلاب است، گفت: باید با پیروی از پیام قیام عاشورا، با تمام مشکلات، در برابر این مشکلات ایستادگی کنیم، چنانکه پیامبر گرامی اسلام در شعب ابی طالب با تمام مشکلات بوجود آمده مقاومت کردند.

 

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان، اتحاد برای حل مشکلات پیش رو را مهم خواند و گفت: باید بایقین و قوت قلب همگی برای تحقق وعده الهی و ظهور حضرت حجت(ع) متحد شویم و مطمئن باشیم که حضرت حجت(ع) مانند پدری مهربان چشم بر شیعیان خود دارند و اجازه نمی دهند که آنها در مشکلات بمانند.

 

حجت‌الاسلام مصائبی گفت: باید در هر جا که سلاله‌ای از اهل‌بیت(ع) آرام گرفته را به عنوان زیارتگاه قرار داده و مورد احترام قرار دهیم.

 

مصائبی با بیان اینکه ما در جریان دفاع مقدس، جنگ نکرده و بلکه دفاع کردیم، تاکید کرد: ما با گرامی‌داشت هفته‌ی دفاع مقدس نمی‌خواهیم که جنگ را پاس بداریم، بلکه ما در تلاش برای یادآوری دلاوری‌ها، رشادت‌ها، ایثار و جانفشانی‌های رزمندگان پاک اسلام در قالب "دفاع مقدس" هستیم.

 

وی با تاکید بر اینکه دفاع مقدس یکی از پرافتخارترین رویداد تاریخی ماست، بیان کرد: باید به نسل جدید تبیین شود، زمانی که دشمن به کشور اسلامی ما هجوم آورد، چه کسانی و با چه هدفی در مقابل هجمه‌ی آن‌ها ایستاده و جان خود را نثار کردند.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار