• امروز چهارشنبه بیست و نهم اسفند 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سایت سازمان  ورزش  و جوانان

پدافند غیرعامل کالبدی

کانال سروش

شناسه خدمات

فراخوان طرح پژوهشی

معرفی پایگاه ها

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

با نزدیک شدن ایام اربعین، موکب آستان مقدس امام زادگان استان نیز فعالیت خود را آغاز کرده است

با نزدیک شدن ایام اربعین، موکب آستان مقدس امام زادگان استان نیز فعالیت خود را آغاز کرده است

معاون فرهنگی اداره کل اوقاف استان با اشاره به این که با نزدیک شدن ایام اربعین حسینی، موکب آستان مقدس امام زادگان استان نیز فعالیت خود را آغاز کرده است، اظهار داشت: این موکب بر اساس ابلاغیه سازمان اوقاف کشور و نیز استانداری آذربایجان شرقی، در ایام اربعین در شهر سامرا عراق مستقر خواهد شد.

 یک شنبه 1 مهر 1397   419  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان آذربایجان شرقی، محمدعلی فاضلی نسب با اشاره به  این که با نزدیک شدن ایام اربعین حسینی، موکب آستان مقدس امام زادگان استان نیز فعالیت خود را آغاز کرده است، اظهار داشت: این موکب بر اساس ابلاغیه سازمان اوقاف کشور و نیز استانداری آذربایجان شرقی، در ایام اربعین در شهر سامرا عراق مستقر خواهد شد.

 

معاون فرهنگی اداره کل اوقاف استان ادامه داد:  موکب آستان مقدس امام زادگان، به مدت 15 الی 20 روز، مشغول خدمت گذاری و ارائه خدمات به زائرین حسینی خواهد بود.

 

وی با اشاره به محورهای خدمت رسانی در ایام اربعین، ابراز کرد: فراهم نمودن امکانات اسکان برای زوار، انجام فعالیت های فرهنگی و اعزام مبلغین  و روحانیون، جهت حضور در موکب و اقامه نماز جماعت و ارائه خدمت رسانی تغذیه روزانه  برای زوار خواهد بود. 

 

فاضلی نسب خاطر نشان کرد: از هم اکنون جلسات هماهنگی بین  ددستگاه های مرتبط و آستان مقدس امام زادگان، برای ارائه خدمت گذاری مناسب انجام می گیرد.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار