• امروز چهارشنبه دوم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال سروش

شناسه خدمات

فراخوان طرح پژوهشی

معرفی پایگاه ها

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

طرح سوگواره بصیرت  عاشورایی، در آستان مقدس امامزادگان استان برگزار می شود

طرح سوگواره بصیرت عاشورایی، در آستان مقدس امامزادگان استان برگزار می شود

مدیرکل اداره اوقاف و امورخیریه استان: طرح سوگواره بصیرت عاشورایی، هم زمان با آغاز محرم الحرام در آستان مقدس امامزادگان استان، از 20 شهریور ماه تا آخرین روز ماه صفر برگزار می شود.

 چهارشنبه 21 شهریور 1397   354  0      

  به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان آذربایجان شرقی،   حجت الاسلام علی مصائبی با تشریح برنامه های اداره کل اوقاف و امورخیریه استان آذربایجان شرقی در ماه های محرم و صفر، اظهار داشت: طرح سوگواره بصیرت  عاشورایی، هم زمان با آغاز ماه محرم الحرام در آستان مقدس امامزادگان استان، از 20 شهریور ماه تا آخرین روز ماه صفر برگزار می شود.

 

وی افزود: در این طرح، ویژه برنامه های لبیک یا حسین، شیرخوارگان حسینی، احلی من العسل، رهروان زینبی، لبیک یا رسوال الله و ویژه برنامه های تاسوعا، عاشورا و اربعین حسینی برگزار می شود.

 

مدیرکل اداره اوقاف و امورخیریه استان با اشاره به عنوان شعار اصلی و محوری طرح سوگواره بصیرت عاشورایی گفت:  امسال نیز طبق سنوات گذشته شعار " کرامتنا الشهاده " ، به عنوان شعار اصلی و محوری طرح سوگواره بصیرت عاشورایی که با ترجمه " شهادت افتخار ما است " ، جهت تبیین و تبلیغ نهضت عاشورا حسینی انتخاب شده است.

 

حجت الاسلام مصائبی به بخش هایی از طرح سوگواره بصیرت عاشورایی اشاره کرد و افزود: در این طرح برپایی خیمه های معرفت، ویژه برنامه های عزاداری و بصیرتی، تبلیغ سنت حسنه وقف، پاسخ گویی به شبهات و سوالات شرعی، روضه خوانی و اجرای نیات واقفین در خصوص ماه های محرم و صفر از جمله بخش های این طرح می باشد.

 
انتها پیام: حامد سلطانپور

 

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار