• امروز سه شنبه بیست و چهارم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال سروش

شناسه خدمات

فراخوان طرح پژوهشی

معرفی پایگاه ها

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

فراخوان برگزاری دوره های تربیت مربی قرآن کریم

فراخوان برگزاری دوره های تربیت مربی قرآن کریم

دوره های تربیت مربی قرآن کریم در دو بخش "حفظ و قرائت قرآن کریم" و "روخوانی، روانخوانی و تجوید قرآن کریم" در اداره کل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان شرقی برگزار می شود.

 پنج شنبه 24 خرداد 1397   409  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان شرقی، حسین عزیز علی از برگزاری دوره های تربیت مربی در دو  بخش "حفظ و قرائت قرآن کریم" و "روخوانی، روانخوانی و تجوید قرآن کریم" خبر داد.

 

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف با اشاره به شرایط ثبت نام دوره حفظ و قرائت قرآن کریم اظهار کرد: داشتن حداقل مدرک دیپلم، حفظ 5 جزء از قرآن کریم و قبولی در آزمون کتبی از کتاب در سنامه از شرایط ثبت نام و قبولی این دوره می باشد.

 

وی در ادامه به شرایط ثبت نام دوره روخوانی، روانخوانی و تجوید قرآن کریم پرداخت و گفت: : داشتن حداقل مدرک دیپلم، ارسال فایل صوتی تلاوت سوره طلاق و قبولی در آزمون کتبی از کتاب آموزش قرائت از شرایط ثبت نام و قبولی این دوره می باشد  و اگر این شرایط محقق شود، می توانند در دوره هایی که در 20 مرداد ماه شروع می شود شرکت کنند.

 

عزیزعلی ادامه داد: به شرکت کنندگان در این دوره گواهی معتبر صادر می شود و اگر ظرفیت باشد، در کلاس های اداره کل اوقاف و یا در مجموعه های دیگر به تدریس می پردازند.

 

وی خاطر نشان کرد: دوره ها فشرده هستند و طی یک هفته به اتمام می رسند و اساتید این دوره ها از قم اعزام میشوند.

 

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف به کسانی که این دوره ها را از قبل سپری کرده اند ولی هیچ گواهی ندارند یادآورد شد: این عزیزان می توانند با با ارائه مدارک گواهی معتبر دریافت نمایند.

 

لازم به ذکر است، ثبت نام این دوره ها به صورت حضوری، در ادارات اوقاف و امور خیریه تبریز و شهرستان ها صورت می پزیرد.

 
 
انتها پیام/حامد سلطانپور 
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار