• امروز یک شنبه سی ام تیر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سایت سازمان  ورزش  و جوانان

کانال سروش

شناسه خدمات

فراخوان طرح پژوهشی

معرفی پایگاه ها

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مرحله شهرستانی مسابقات سراسری قرآن در شهرستان تبریز برگزار می شود

مرحله شهرستانی مسابقات سراسری قرآن در شهرستان تبریز برگزار می شود

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه دو تبریز از برگزاری مرحله شهرستانی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در این شهرستان خبر داد.

 چهارشنبه 19 اردیبهشت 1397   970  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی، حجت الاسلام محمدرضا خلیلی با اشاره به برگزاری چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اظهار کرد: مرحله شهرستانی این دوره از مسابقات در بخش برادران (شهرستان تبریز)، پنجشنبه و جمعه هفته جاری در بین 90 شرکت کننده در محل سالن اجتماعات اداره کل اوقاف و امور خیریه استان برگزار می شود.

وی افزود: همچنین مرحله شهرستانی این مسابقات در بخش خواهران نیز روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده (22 و 23 اردیبهشت ماه) در مسجد قدس آذربایجان تبریز برگزار می شود.

وی هدف از برگزاری این مسابقات را ایجاد شور و نشاط قرآنی در بین جوانان و نوجوانان عنوان کرد و افزود: فراهم آوردن زمینه‌ای برای انس بیشتر افراد جامعه با قرآن کریم، نشر و بسط فضای معنوی برگزاری مسابقات قرآن کریم در محیط جامعه، بهره‌گیری بیشتر از مفاهیم و دستورات الهی در زندگی روز مره از دیگر اهداف این مسابقات است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه دو تبریز در ادامه اظهار کرد: این مسابقات در رشته های حفظ کل قرآن کریم، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل و حفظ و معارف موضوعی قرآن کریم برگزار می شود .

وی همچنین از شرکت 190 نفر در این دوره از مسابقات خبر داد و گفت: در شهرستان تبریز 180 نفر در این مسابقات شرکت کردند که 90 نفر در بخش برادران و 100 نفر در بخش خواهران با همدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار