• امروز چهارشنبه بیست و سوم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال سروش

شناسه خدمات

فراخوان طرح پژوهشی

معرفی پایگاه ها

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اعزام 21 زائر بار اولی از محل نیات موقوفات آذربایجان شرقی به کربلا

اعزام 21 زائر بار اولی از محل نیات موقوفات آذربایجان شرقی به کربلا

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی از اعزام 21 نفر زائر نوبت اولی از محل موقوفات این استان به کربلای معلی خبر داد.

 شنبه 15 اردیبهشت 1397   852  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی، محمدعلی فاضلی نسب با بیان این مطلب اظهار کرد: در راستای عمل امینانه به نیات واقفان با موضوع سفر به عتبات عالیات صبح امروز به همت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان، 21 زائر بار اولی به ‌صورت رایگان به عتبات عالیات مشرف شدند.

وی افزود: این کاروان، نخستین کاروانی است که در سال جاری به کربلای معلی اعزام شد و همه هزینه‌های این طرح از محل نیات موقوفات مرتبط و منطبق استان آذربایجان شرقی تأمین شده است.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی هدف از اجرای این امر فرهنگی را ترویج و تبلیغ فرهنگ وقف و موقوفات بیان و تأکید کرد: امیدواریم بتوانیم با اجرای صحیح این کار خیر، گام مهمی در پیشبرد برنامه‌های فرهنگی در این استان برداریم.

گفتنی است، سازمان اوقاف و امور خیریه کشور طرحی را با عنوان «زائران حسینی» از محل موقوفات منطبق اجرا می‌کند که در قالب آن، افرادی که تا کنون به زیارت کربلای معلی مشرف نشده باشند و شرایط لازم مطابق با نیت واقف را داشته باشند، به صورت رایگان به کربلای معلی اعزام می‌کند .

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار