• امروز دوشنبه بیست و سوم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال سروش

شناسه خدمات

فراخوان طرح پژوهشی

معرفی پایگاه ها

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

جوانان حضرت علی اکبر (ع) را اسوه و الگوی خود قرار دهند

جوانان حضرت علی اکبر (ع) را اسوه و الگوی خود قرار دهند

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای مکه اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی گفت: جوانان باید حضرت علی اکبر (ع) را به عنوان اسوه و الگوی خود قرار دهند.

 یک شنبه 9 اردیبهشت 1397   905  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی، محمدعلی فاضلی نسب در آیین بزرگداشت روز جوان (ولادت با سعادت حضرت علی اکبر (ع)) با اشاره به برنامه پایگاه مقاومت بسیج شهدای مکه این اداره کل اظهار کرد: در نخستین جلسه شورای هماهنگی پایگاه مقاومت بسیج، تصمیماتی در خصوص برنامه های سه ماهه نخست امسال اتخاذ شد.

وی افزود: تلاش داریم در سال جاری برنامه های شاد و نشاط آور در راستای تزریق روحیه شاداب به همکاران از سوی پایگاه مقاومت بسیج و مجموعه فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان برگزار کنیم.

معاونت فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان در ادامه با بیان اینکه باید بزرگان دین را الگو و اسوه زندگی خود قرار دهیم، اظهار کرد: سجایای اخلاقی اشخاص بزرگ، روش های علمی و حرکات و سکنات آن ها برای همه ما درسی بزرگ است و معرفی تلاش و جان فشانی بزرگان گذشته برای نسل جوان مفید خواهد بود .

وی همچنین در ادامه افزود: جوان امروز ما باید از اخلاق و تجربیات گذشتگان دین الگو بگیرد و بداند که شیعه جریانی کوچک نیست.

گفتنی است، این جشن به همت پایگاه مقاومت بسیج شهدای مکه و روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان برگزار شد.

انتهای پیام/ 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار