• امروز چهارشنبه بیست و سوم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال سروش

شناسه خدمات

فراخوان طرح پژوهشی

معرفی پایگاه ها

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

آزادی پنج زندانی غیرعمد به مناسبت اعیاد شعبانیه

آزادی پنج زندانی غیرعمد به مناسبت اعیاد شعبانیه

مسئول فرهنگی اوقاف و امور خیریه ناحیه یک تبریز از آزادی پنج زندانی غیرعمد به مناسبت اعیاد شعبانیه در این کلانشهر خبر داد.

 یک شنبه 2 اردیبهشت 1397   1068  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی، مهدی اسعدی با بیان این مطلب اظهار کرد: هئیت امنای آستان مقدس امامزادگان حذیفه و ابراهیم (ع) (دال و ذال) تبریز به مناسبت اعیاد شعبانیه، هزینه آزادی پنج زندانی غیرعمد را پرداخت کردند.

وی افزود: به مناسبت ولادت حضرت امام حسین (ع) اعضای هئیت امنای این امامزاده و همچنین هئیت عزاداری حسینیون تبریز هزینه پرداخت این زندانی ها را پرداخت کردند.

مسئول فرهنگی اوقاف و امور خیریه ناحیه یک تبریز از برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی در این امامزاده و سایر امامزادگان شهرستان تبریز در اعیاد شعبانیه خبر داد و گفت: جشن اعیاد شعبانیه به مناسبت ولادت های حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، حضرت ابوالفضل العباس(ع) و امام سجاد(ع) در امامزادگان شاخص و بقاع متبرکه این شهرستان برگزار می شود. 

گفتنی است، یکی از آثار مهم تاریخی مرکزی شهر تبریز که جنبه ی مذهبی -اسلامی دارد مسجد دال و ذال و زیارتگاه دو تن از بزرگان دین است که در همین منطقه اعدام و شهید شدند.این زیارتگاه در محله ی میار میار بین خیابان فردوسی و شریعتی شمالی قرار گرفته است.  

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار