• امروز چهارشنبه بیست و سوم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال سروش

شناسه خدمات

فراخوان طرح پژوهشی

معرفی پایگاه ها

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

30 ویژه برنامه ضیافت سحری در امامزاده سیدحمزه تبریز برگزار می شود

30 ویژه برنامه ضیافت سحری در امامزاده سیدحمزه تبریز برگزار می شود

مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی از اجرای 30 ویژه برنامه ضیافت سحری در امامزاده سیدحمزه (ع) تبریز به مناسبت ماه مبارک رمضان خبر داد.

 شنبه 1 اردیبهشت 1397   730  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی، رحیم عبدالجباری با اشاره به فرارسیدن ماه مبارک رمضان اظهار کرد: 30 ویژه برنامه ضیافت سحری در آستان مقدس امامزاده سیدحمزه (ع) تبریز به صورت زنده و مستقیم در ایام ماه مبارک رمضان از صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی پخش خواهد شد.

وی افزود: در آستان مقدس این امامزاده همه روزه ضیافت سحری برپا بوده و شهروندان تبریزی می توانند با حضور آستان امامزاده سیدحمزه (ه) در جوار این امامزاده روزه خود را آغاز کنند.

مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان از برگزاری مراسم تلاوت قرآن در ایام ماه مبارک رمضان با همکاری صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی نیز خبر داد و گفت: مراسم ختم کلام الله مجید در مصلی حضرت امام خمینی (ره) تبریز و آستان مقدس امامزاده سیدحمزه (ع) برگزار می شود که این مراسمات نیز به صورت زنده از شبکه سهند پخش می شود.

وی همچنین ادامه داد: علاوه بر این مراسمات، در تمامی امامزادگان استان نیز ویژه برنامه های فرهنگی به ویژه مراسم ختم قرآن کریم با حضور مبلغان اعزامی از قم نیز برگزار می شود.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار