• امروز چهارشنبه بیست و سوم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال سروش

شناسه خدمات

فراخوان طرح پژوهشی

معرفی پایگاه ها

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

حجت الاسلام و المسلمین فرحزاد: سازمان اوقاف بیشترین حمایت را از فعالیت های مذهبی دارد

حجت الاسلام و المسلمین فرحزاد: سازمان اوقاف بیشترین حمایت را از فعالیت های مذهبی دارد

استاد و نخبه تبلیغ امور دینی گفت: سازمان اوقاف و امور خیریه بیشترین حمایت را از فعالیت های مذهبی و مناسبتی به ویژه در حوزه فرهنگ غدیر داشته است

 سه شنبه 26 دی 1396   306  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی، حجت‌الاسلام والمسلمین حبیب‌الله فرحزاد در جلسه هم اندیشی نخبگان تبلیغی کشور که با حضور نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف در اداره کل اعزام مبلغ سازمان برگزار شد ابراز کرد: از زمانی که حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی ریاست اوقاف را بر عهده گرفته، شاهد سامان‌دهی خوبی در حوزه‌های سه گانه فعالیت این سازمان هستیم و شفاف‌سازی امور به خوبی صورت گرفته است.
وی افزود: تنها ارگانی که حمایت‌های گسترده‌ای در زمینه احیای فرهنگ غدیر داشته و نسبت به اعزام مبلغ تلاش کرده، سازمان اوقاف است.
استاد و نخبه تبلیغی با بیان اینکه لازم است جلسات هم اندیشی میان مدیران ارشد سازمان اوقاف و مبلغان تداوم داشته باشند گفت: محرم و صفر و همچنین اربعین حسینی در سطح جامعه به خوبی تبلیغ و ترویج می‌شوند اما لازم است در مورد فاطمیه و غدیر هم چنین تبلیغی صورت بگیرد.
وی ادامه داد: از سازمان اوقاف می‌خواهیم در ایام فاطمیه، نسبت به اعزام مبلغ و تأمین هزینه‌های مربوط به این کار اقدامات لازم را انجام دهد.
فرحزاد با اشاره به کمک گسترده سازمان اوقاف و امور خیریه به مبلغان در زمینه تبلیغات مربوط به ایام عید غدیر خاطرنشان کرد: پرچم واحدی برای اعیاد قربان و غدیر با اسامی و مشخصات خاصی طراحی شده که برای تبلیغ و توزیع گسترده آن نیازمند حمایت هستیم.
این نخبه تبلیغی تصریح کرد: ترویج فرهنگ نخستین اعزام زائران به عتبات عالیات، مشهد و قم نیز یکی از اولویت‌هایی است که سازمان اوقاف می‌تواند در این زمینه حمایت‌های لازم را داشته باشد.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار