• امروز سه شنبه بیست و چهارم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال سروش

شناسه خدمات

فراخوان طرح پژوهشی

معرفی پایگاه ها

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

تعدادی از امامزاده های استان نیاز به ترمیم هیئت امنا دارند

تعدادی از امامزاده های استان نیاز به ترمیم هیئت امنا دارند

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گفت: جلسات هیئت امنای امامزاده ها باید به صورت مرتب انجام گیرد و صورت جلسات نیز به روسای شهرستان ها ارسال شود.

 چهارشنبه 6 دی 1396   115  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی،حجت الاسلام مصائبی در جلسه بررسی مشکلات امامزاده های شهرستان تبریز که با حضور حجت الاسلام جعفری و حجت الاسلام خلیلی روسای ناحیه 1 و 2 تبریز برگزار شد با اشاره به ترمیم هیئت امنای امامزاده ها اظهار کرد: می توانیم براساس عملکرد امامزاده ها حداقل 3 نفر به هیئت امنای بعضی از امامزاده ها اضافه کنیم و همچنین افرادی که برای هیئت امنای امامزاده ها انتخاب می شوند باید از نظر عمرانی و فرهنگی در سطح بالایی باشند.

وی افزود: امامزاده سید محمد(ع) کججان به این دلیل که سه شنبه های هر هفته پذیرای هزاران زائر می باشد این ظرفیت را دارد تا 15 نفرهیئت امنا برای این امامزاده انتخاب شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان با بیان اینکه امامزاده های شهرستان تبریز عملکردشان  باید فعال تر از این شود افزود: جلسات هیئت امنای امامزاده ها باید به صورت مرتب انجام گیرد و صورت جلسات نیز به روسای شهرستان ها ارسال شود.

فاضل نسب معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان با اشاره به حضور بازرسان اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد خاطر نشان کرد: از نظر بازرسان این استان به جز شناسه های امامزادگان در سایر شناسه ها مشکلی وجود نداشت.

وی افزود امامزاده سید محمد(ع) کججان از نظر درآمد رتبه 2 استان را به خود اختصاص داده است.

 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار