• امروز چهارشنبه بیست و سوم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال سروش

شناسه خدمات

فراخوان طرح پژوهشی

معرفی پایگاه ها

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

 ارتقا سطح همکاری ادارات کل اوقاف و امور خیریه و میراث فرهنگی استان

ارتقا سطح همکاری ادارات کل اوقاف و امور خیریه و میراث فرهنگی استان

مدیرکل اوقاف و امورخیریه آذربایجان شرقی با حضور در اداره کل میراث فرهنگی، به بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل مربوطه و همکاری های مشترک پرداخت.

 دوشنبه 2 شهریور 1394   478  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی ، در این دیدار که در حوزه ریاست ادراه کل میراث فرهنگی اتفاق افتاد فرزین حق پرست با اشاره تفاهم نامه کشوری موجود مابین سازمان میراث فرهنگی و سازمان اوقاف و امور خیریه تاکید کرد: با تعامل و همکاری بیشتر می بایست شرایط اجرایی شدن این تفاهم نامه در استان آذربایجان شرقی فراهم شود.

حق پرست با تشریح جزئیات نقشه های بازآفرینی مقبره شاه حسین ولی افزود: اداره کل میراث فرهنگی تعهد خود را نسبت به تهیه نقشه های مورد نیاز برای احیای مقبره شاه حسین ولی انجام داده است و این نقشه ها به زودی در اختیار اداره کل اوقاف و امور خیریه برای آغاز عملیات اجرایی قرار داده خواهد شد.

وی همچنین خاطر نشان کرد: بازدیدهای مشترکی با حضور مدیران کل دو اداره کل به منظور ساماندهی امام زاده ها و بقاع متبرکه انجام خواهد شد تا فرآیند تکمیل پروژه ها سرعت بیشتری به خود گیرد.

در این دیدار حجه الاسلام مصائبی مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی با تشکراز اقدامات انجام شده از سوی اداره کل میراث فرهنگی استان اظهار امیدواری کرد که همکاری های این ادارات کل بیش از پیش افزایش یابد.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار