• امروز سه شنبه بیست و چهارم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال سروش

شناسه خدمات

فراخوان طرح پژوهشی

معرفی پایگاه ها

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

همزمان با ششمین روز از هفته وقف برگزار شد. همایش پیاده¬روی حرم تا حرم

همزمان با ششمین روز از هفته وقف برگزار شد. همایش پیاده¬روی حرم تا حرم

همزمان با ششمین روز از هفته وقف همایش پیاده روی حرم تا حرم از صحن امامزاده سیدعبدالله (ع) سیلاب تا امامزاده¬گان عوبن علی (ع) برگزار شد.

 پنج شنبه 6 بهمن 1390   732  0      

همزمان با ششمین روز از هفته وقف همایش پیاده روی حرم تا حرم از صحن امامزاده سیدعبدالله (ع) سیلاب تا امامزاده­گان عوبن علی (ع) برگزار شد.
در این همایش که با حضور اقشار مختلف مردم بخصوص دانش­آموزان و دانشجویان برگزار شد شرکت کنندگان مسیر 10 کیلومتری امامزاده سد عبدالله تا عو ابن علی را پیاده روی کردند.
سیدشهاب الدین حسینی مدیرکل اوقاف وامورخیریه استان آذربایجان­شرقی در جمع شرکت کنندگان همایش در محل امامزاده عون ابن علی گفت: افتخار داریم که اولین همایش پیاده روی از حرم تا حرم را بنام امامزادگان برای اولین بار در شهر اولین­ها برگزار می­کنیم. وی هدف از برگزاری این همایش در چنین اماکنی را عمل به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی برشمرد و افزود سعی داریم با برگزاری چنین برنامه­هایی مردم را بیش از پیش با امامزادگان استان آشنا کنیم. مدیرکل اوقاف وامورخیریه استان در پایان از توسعه و تجهیز امامزادگان استان برای ساختن مامن و محل پرورش جسمی و روحی مردم خبر داد.
گفتنی است در پایان مراسم به شرکت کنندگان جوایز نفیسی اهدا گردید.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار