• امروز چهارشنبه بیست و نهم اسفند 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سایت سازمان  ورزش  و جوانان

پدافند غیرعامل کالبدی

کانال سروش

شناسه خدمات

فراخوان طرح پژوهشی

معرفی پایگاه ها

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

ساختمان جدید دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان میانه افتتاح شد

ساختمان جدید دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان میانه افتتاح شد

ساختمان جدید دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان میانه افتتاح شد

 شنبه 10 دی 1390   1610  0      

مديركل اوقاف و امور خيريه استان آذربایجان شرقی در این مراسم با تشكر از مسوولين شهرستان بخاطر مساعدت و جديت ويژه در راستای راه اندازي اداره اوقاف شهرستان اظهارامیدواری کرد که در آينده شاهد فعاليتهاي چشمگير فرهنگي و امور خیر در شهرستان بوده واز هرآنچه در اختيار داريم برای رشد و شكوفايي شهرستان و کمک به مردم شهرستان که مردمي خیر هستند بهره گیریم.
سید شهاب الدین حسینی در ادامه بر بحث شناسايي موقوفات وبروز رساني موقافات تاکید کرده و افزود: امامزاده های شهرستان نیز باید به قطب فرهنگی تبدیل شود.
علی باستانی سرپرست اداره اوقاف شهرستان نیز گفت: این اداره جهت تجدید اجاره رقبات و دریافت انتقادات ، پیشنهادات و اطلاعات در راستای موقوفات آمادگی داشته و پاسخگوی مردم با مراجعه حضوری یا تماس با شماره تلفن 2238312 می باشد.
لازم به ذکر است شهرستان میانه با وجود 94 موقوفه - 1074 رقبه و يكي از امامزداده هاي شاخص استان به نام ( امامزاده اسماعیل ) اداره اوقاف نداشت و امور مربوطه شهرستان در تبريز انجام مي گرفت که با افتتاح نمايندگي اوقاف يكي از مشكلات عمده مردم منطقه در مراجعه به مركز استان حل و فصل خواهد شد.
گفتني است نمايندگي اوقاف شهرستان واقع در خیابان شهید سرانجام ( دره خرمن سابق )جهت رسيدگي به امور موقوفات و بقاع متبركه شهرستان و با مساعدت فرمانداري در يك واحد به مساحت 180 متر مربع (ساختمان قدیم آردو نان فرمانداری ) به اوقاف شهرستان تحويل و افتتاح گرديد
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار