کد خبر : 362576

تاریخ درج خبر : دوشنبه 31 خرداد 1400
اداره كل اوقاف و امور خيريه آذربايجان شرقي
• پیام تبریک مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان شرقی به مناسبت ولادت باسعادت حضرت امام رضا (ع)
اینجانب فرارسیدن میلاد با سعادت هشتمین اختر آسمان امامت و ولایت، حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را محضر همه عاشقان و دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت (ع) تبریک و تهنیت عرض نموده، از خداوند بزرگ توفیق کسب فیض و بهره‌مندی روزافزون از دریای فضائل و کرامات سرچشمه...
مدیرکل اوقاف وامور خیریه استان آذربایجان شرقی به مناسبت روز میلاد حضرت ثامن الحجج، علی ابن موسی الرضا (ع) طی پیامی این روز را به همه مسلمانان خصوصا شیعیان و عاشقان اهل بیت (ع) تبریک گفت.
اَللّهُمَ صَلِّ عَلی علی بن مُوسَی الِّرِضا المَرُتَضی اَلاِمامِ التَّقیِّ النَّقیِّ وَ حُجَتِکَ عَلی مَن فَوقَ الاَرضِ و مَن تَحت الثَّری اَلصِدّیقِ الشَّهیدِ صَلاهً کَثیرَهً تآمَّهً زاکِیَهً مُتَواصِلَهً مِتَواتِرَهً مُتَرادِفَه کَاَفضَلِ ما صَلَّیتَ عَلی اَحَدٍ مِن اولیائِکَ.
یازدهم ذیقعده مصادف است با میلاد باسعادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت، حضرت علی بن موسی الرضا (ع) که افتخار میزبانی ایشان نصیب مردم ایران شده است.
مشهد الرضا(ع)، شهری كه قلب تمام عاشقان و دلدادگان خاندان عصمت و طهارت برای آن می ‌تپد، شهری كه ميزبان حرم باصفای امام مهربانی ها شده و پناهگاه نيازمندان و دلشكستگانی است كه چشم در گرو كرم علی بن موسی الرضا دارند.
امام رضا (ع) تمام عمر با بركت خود را صرف انتشار احكام اسلامی و مبارزه با تفرقه افکنی و عقائد انحرافی جهان اسلام كردند و همين امر محبت ايشان را هر روز بيش از پيش در دل آزادگان جهان قرار داد. تبحر بی نظیر ایشان در جمیع علوم رایج آن زمان توانست تمامی توطئه های دشمنان برای ضربه زدن به دین مبین اسلام و ایجاد تفرقه بین مسلمانان را با شکست مواجه کند.
امید است تا همه مسلمانان جهان با تفکر و تعمق در سیره زندگانی حضرت علی بن موسی الرضا (ع) بتوانند در مسیر دینداری و علم و اندیشه گام برداشته و با تلاش برای کسب علوم مختلف در برابر دشمنان دین اسلام در عرصه های مختلف سیاسی و اجتماعی پیروز شوند.
اینجانب ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن میلاد پربرکت آقا علی بن موسی الرضا(ع) به تمامی دوستداران و عاشقان آن امام رئوف خصوصا مردم شریف آذربایجان شرقی، از خداوند منان برای همگان توفیق کسب فیض و بهره مندی بیش از پیش از دریای فضائل و کرامات این سرچشمه زلال رحمت الهی را مسئلت دارم.
(سید شهاب الدین حسینی مدیرکل اوقاف وامور خیریه استان آذربایجان شرقی)
انتهای پیام/