کد خبر : 301910

تاریخ درج خبر : چهارشنبه 23 خرداد 1397
اداره كل اوقاف و امور خيريه آذربايجان شرقي
• اختتامیه طرح ضیافت الهی استان برگزار شد
مراسم اختتامیه طرح ضیافت الهی استان، با حضور مدیر کل اداره اوقاف و امور خیریه و جمعی از مبلغین این طرح برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان شرقی، حجت السلام و المسلمین علی مصائبی در مراسم اختتامیه طرح ضیافت الهی استان که با حضور جمعی از مبلغین این طرح برگزار شد، با قدردانی از مبلغین اظهار کرد: مبلغین باید با آسیب شناسی بُعد های مختلف، از سال های آینده خلاء های موجود در تبلیغ را کنترل و برای این موارد محتوا آماده کنیم.

  

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان با بیان این که  این طرح در میان مردم و مسئولین بازتاب مطلوبی داشت ابراز کرد: هر چند اگر در این راه بضاعت و کمبود هایی باشد ما باید با توکل به خدا وظیفه خود را انجام دهیم.

  

وی با اتکا به راهبرد های مقام معظم رهبری افزود: تنها تئوری پردازی در این امر کافی نیست و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند، ما باید مانند افسر میدان جنگ، خودمان برای رفع نواقصات تصمیم گیری کنیم.  

 

مصائبی در ادامه سخنان با اشاره به سخن نماینده ولی فقیه در استان مبنی بر "جهاد" خواندن حضور روحانیون در پارک ها، جهت تبلیغ معارف دینی عنوان کرد: حضور روحانیون در پارک ها به جهت تبلیغ معارف دینی کاری بسیار ارزشمند و ایثارگرانه است.

 

وی با تاکید بر این که  روحانیون مبلغ صرفا نباید به استقبال مردم از این گونه طرح ها متکی باشند و به آن دل خوش کنند گفت: در اجرای چنین طرح هایی باید به دنبال ثمره اجرای این طرح ها باشیم و خروجی آن را بررسی کنیم.

 

 

محمدعلی فاضلی نسب، معاون فرهنگی، اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان با بیان این که اجرای طرح ضیافت الهی در 5 پارک و مقداری از امام زادگان استان برنامه ریزی شده بود ادامه داد: این طرح از ابتدای ماه مبارک رمضان با حضور 40 نفر از مبلغین اعزامی از قم و مبلغان بومی و با مشارکت معاونت فرهنگی شهرداری کلانشهر تبریز و معاونت فرهنگی، اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان برگزار شد.

 

 

وی خاطر نشان کرد: در طرح ضیافت الهی غرفه های، پاسخ گویی به شوالات، مشاوره ، غرفه کودک و نوجوان، و چندرسانه ای دایر بود.