کد خبر : 301636

تاریخ درج خبر : یک شنبه 13 خرداد 1397
اداره كل اوقاف و امور خيريه آذربايجان شرقي
• تجلیل از «مهدی امیر منور» حافظ نوجوان قرآن کریم
از «مهدی امیر منور» حافظ نوجوان کل قرآن کریم واحد جامعه القرآن فرهنگسرای بزرگ الغدیر با حضور رییس اداره اوقاف ناحیه 1 شهرستان تبریز و قائم مقام معاون فرهنگی شهرداری تبریز تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه آذربایجان شرقی، جمعه ۱۱ خردادماه از «مهدی امیر منور» حافظ نوجوان کل قرآن کریم واحد جامعه القرآن فرهنگسرای بزرگ الغدیر با حضور قائم مقام معاون فرهنگی شهرداری تبریز و حجت الاسلام جعفری رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک تبریز تجلیل شد .

علی برادران، قائم مقام معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز، در این مراسم ضمن تقدیر از والدین این حافظ بزرگوار که زحمات زیادی را برای تربیت چنین فرزندی کشیده اند، با بیان اینکه از آغاز آفرینش مخاطرات و تهدیدات فراوانی بر سر راه انسان بوده است، گفت: ابلیس در آغاز آفرینش از راه خدعه وارد شد و با ادبیاتی خطاب به خداوند این چنین گفت: (قَالَ فَبِعِزَّتِکَ لَأُغْوِیَنَّهُمْ أَجْمَعِینَ) [شیطان] گفت پس به عزت تو سوگند که همگى را جدا از راه به در مى برم .

وی، راه برون رفت از تهدیدات ابلیس را انس و الفت انسان با قرآن کریم عنوان کرده و افزود: طبق فرمایش بزرگان دین، هر جوانی که با قرآن مأنوس شود، قرآن با گوشت و خون او آمیخته می شود .

قائم مقام معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز با بیان اینکه تربیت جوانان و نوجوانان قرآنی با مجاهدت اساتید و کارشناسان قرآنی حاصل شده است افزود: تجلیل امروز از این حافظ نوجوان کل قرآن بخشی از زحمات این عزیزان است .

 

در این دیدار از مهدی امیر منور حافظ نوجوان قرآن کریم و جمعی از مربیان جامعه القرآن واحد فرهنگسرای بزرگ الغدیر تجلیل بعمل آمد .