کد خبر : 300479

تاریخ درج خبر : پنج شنبه 27 اردیبهشت 1397
اداره كل اوقاف و امور خيريه آذربايجان شرقي
• برگزاری مراسم ترتیل خوانی قرآن کریم در مصلی حضرت امام (ره) تبریز
مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی از برگزاری مراسم ترتیل خوانی قرآن کریم در مصلی حضرت امام (ره) تبریز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی، رحیم عبدالجباری با بیان این مطلب اظهار کرد: مراسم ترتیل خوانی قرآن کریم همه روزه در ایام ماه مبارک رمضان با حضور قاریان ممتاز استانی و کشوری در مصلی حضرت امام (ره) تبریز برگزار می شود .

وی افزود: این مراسم با همکاری صدا و سیما و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان برگزار می شود که همه روزه بعد از ظهر، قرآن کریم به صورت جزخوانی در محل مصلی تبریز به صورت زنده و مستقیم از شبکه سهند پخش می شود .

مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان از پخش ویژه برنامه سحری با عنوان "   رحمت باخیشی " خبر داد و افزود: همچنین همه روزه ساعت ۳ بامداد برنامه سحری از آستان مقدس امامزاده سیدحمزه (ع) تبریز به صورت مستقیم پخش می شود .

وی در ادامه از اجرای طرح ضیافت الهی در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: این طرح همزمان با سراسر کشور در آستان مقدس امامزادگان و پارک های سطح شهر، با حضور مبلغان اعزامی از قم و مبلغان بومی با برپایی خیمه معرفت و اجرای برنامه های فرهنگی برگزار می شود .

عبدالجباری از برگزاری تور رسانه ای در این ایام خبر داد و گفت: این تور رسانه ای با حضور اصحاب رسانه و مطبوعات در آستان مقدس امامزادگان تبریز برگزار می شود .