کد خبر : 300107

تاریخ درج خبر : چهارشنبه 19 اردیبهشت 1397
اداره كل اوقاف و امور خيريه آذربايجان شرقي
• کارگاه آموزشی کارشناسان حقوقی و ثبتی برگزار شد
معاونت حقوقی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی از برگزاری کارگاه آموزشی کارشناسان حقوقی و ثبتی ادارات اوقاف و امور خیریه استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی، محمد حیدرزاده صبح امروز در حاشیه برگزاری کارگاه آموزشی کارشناسان حقوقی و ثبتی ادارات استان اظهار کرد: این کارگاه به منظور ارتقای بهره وری همکاران، بررسی دستورالعمل ها و بخش نامه های سازمان و اولویت بخشی برنامه ها در این استان برگزار شد.

وی با بیان اینکه پالایش ثبتی موقوفات باید احصا شود، ادامه داد: باید تعداد موقوفات فاقد سند و موقوفات دارای سند و همچنین پتانسیل موقعیتی موقوفات شناسایی شود که در این راستا از تجربیات کارشناسان باسابقه استفاده می شود و در خصوص این موضوعات همفکری و تبادل افکار صورت می گیرد.

معاونت حقوقی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان از شرکت 26 نفر از کارشناسان حقوقی و ثبتی ادارات آذربایجان شرقی در این کارگاه آموزشی خبر داد و افزود: این گونه کارگاه ها در طول سال جاری در جهت افزایش اطلاعات عمومی کارشناسان استمرار خواهد داشت.

وی همچنین ضمن تقدیر و قدردانی از زحمات کارشناسان حقوقی و ثبتی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اظهار کرد: همکاران حقوقی و ثبتی اداره کل در سراسر استان جهت تثبیت و دفاع از موقوفات استان به صورت شبانه روزی درحال انجام ماموریت هستند که از زحمات این عزیزان تقدیر و قدردانی می کنم.