کد خبر : 299121

تاریخ درج خبر : شنبه 1 اردیبهشت 1397
اداره كل اوقاف و امور خيريه آذربايجان شرقي
• 30 ویژه برنامه ضیافت سحری در امامزاده سیدحمزه تبریز برگزار می شود
مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی از اجرای 30 ویژه برنامه ضیافت سحری در امامزاده سیدحمزه (ع) تبریز به مناسبت ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی، رحیم عبدالجباری با اشاره به فرارسیدن ماه مبارک رمضان اظهار کرد: 30 ویژه برنامه ضیافت سحری در آستان مقدس امامزاده سیدحمزه (ع) تبریز به صورت زنده و مستقیم در ایام ماه مبارک رمضان از صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی پخش خواهد شد.

وی افزود: در آستان مقدس این امامزاده همه روزه ضیافت سحری برپا بوده و شهروندان تبریزی می توانند با حضور آستان امامزاده سیدحمزه (ه) در جوار این امامزاده روزه خود را آغاز کنند.

مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان از برگزاری مراسم تلاوت قرآن در ایام ماه مبارک رمضان با همکاری صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی نیز خبر داد و گفت: مراسم ختم کلام الله مجید در مصلی حضرت امام خمینی (ره) تبریز و آستان مقدس امامزاده سیدحمزه (ع) برگزار می شود که این مراسمات نیز به صورت زنده از شبکه سهند پخش می شود.

وی همچنین ادامه داد: علاوه بر این مراسمات، در تمامی امامزادگان استان نیز ویژه برنامه های فرهنگی به ویژه مراسم ختم قرآن کریم با حضور مبلغان اعزامی از قم نیز برگزار می شود.