• امروز سه شنبه بیست و ششم تیر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال سروش

شناسه خدمات

فراخوان طرح پژوهشی

معرفی پایگاه ها

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

چهار وقف جدید در شهرستان مرند در پنج ماه اخیر

چهار وقف جدید در شهرستان مرند در پنج ماه اخیر

رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان مرند از 4 وقف جدید توسط خیرین در 5 ماه سال جاری خبر داد.

 شنبه 21 مرداد 1396   218  0      

حجت الاسلام رحیم اختیاری رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان مرند در گفت و گو با روابط عمومی اداره کل با اشاره به طرح های نوروزی این اداره در ایام تعطیلات نوروز گفت: همزمان با آغاز تعطیلات نوروزی در دو امامزاده این شهرستان طرح استقبال از میهمانان و با حضور مبلغات خیمه های معرفت و پاسخ به سوالات شرعی برگزار شد.

وی ادامه داد: بیست و دوم اردیبهشت ماه نیز مرحله شهرستانی مسابقات سراسری قرآن کریم برگزار و نفرات برتر به مرحله استانی راه یافتند.

رئیس اوقاف و امورخیریه شهرستان مرند از 4 وقف جدید در این شهرستان خبر داد و افزود: این وقف ها در طول امسال انجام یافته است و در طی ماه های اخیر نیز مطالبات اداره از افراد حقیقی و حقوقی انجام یافته است.

وی اظهار داشت: طرح نشاط معنوی در دو امامزاده این شهرستان برگزار شده و در کنار برنامه های مذهبی برنامه های تفریحی نیز در نظر گرفته شده است.

حجت الاسلام اختیاری با اشاره به ویژه برنامه های دهه کرامت گفت: در طول این دهه ضمن برگزاری جشن های ویژه میلاد حضرت معصومه (س) و امام رضا (ع) مراسم تجلیل از مقام امامزادگان و تجلیل از هیئت امناهای نمونه ،خادمان،فعالان و مداحان نیز برگزار شد.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر