• امروز سه شنبه بیست و ششم تیر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال سروش

شناسه خدمات

فراخوان طرح پژوهشی

معرفی پایگاه ها

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برگزاری طرح های تابستانی در امامزادگان شهرستان اهر

برگزاری طرح های تابستانی در امامزادگان شهرستان اهر

رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان اهر از برگزاری طرح های تابستانی با عنوان طرح نشاط معنوی در بقاع متبرکه شهرستان اهر خبر داد.

 شنبه 21 مرداد 1396   270  0      

علی احمدزاده رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اهر در گفت و گو با روابط عمومی اداره کل با اشاره به آغاز فعالیت ها از روزهای تعطیل نوروزی گفت: همزمان با اولین روز سال جدید طرح نوروزی آرامش بهاری آغاز شده و مراسم ویژه لحظه تحویل سال نیز برگزار می شود.

وی ادامه داد: همزمان با مراسم استقبال از میهمانان نوروزی برنامه های فرهنگی همچون غرفه های مشاوره و پاسخ به سوالات شرعی داریر شد.

رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان اهر اظهار داشت: در خرداد ماه سال جاری ثبت نام شهرستانی مسابقات قرآنی اوقاف در شهرستان اهر آغاز و نفرات برتر به مرحله استانی راه یافتند.

وی به ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان اشاره کرد و افزود: با آغاز ماه مبارک رمضان طرح ضیافت قرآنی در بقاع متبرکه برگزار و مراسمات شب های احیا با سخنرانی در امامزاده سید علی(ع) برگزار شد.

وی از برگزاری طرح نشاط معنوی در تابستان امسال خبر داد و افزود: با آغاز فصل تابستان طرح نشاط معنوی با برگزاری کلاس های قرآنی و تفریحی در امامزادگان برگزار می شود.

احمدزاده خاطر نشان کرد: همزمان با آغاز دهه کرامت جشن های میلاد با سعادت حضرت معصومه (س) و امام رضا (ع) برگزار شد.

وی در پایان بیان کرد: به مناسب تکریم امامزادگان با سخنرانی آیت الله خاتمی مراسم تکریم امامزاده سید علی (ع) برگزار شد.

 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر