• امروز یک شنبه بیست و نهم بهمن 1396 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برگزاری طرح های تابستانی در امامزادگان شهرستان اهر

برگزاری طرح های تابستانی در امامزادگان شهرستان اهر

رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان اهر از برگزاری طرح های تابستانی با عنوان طرح نشاط معنوی در بقاع متبرکه شهرستان اهر خبر داد.

 شنبه 21 مرداد 1396   224  0      

علی احمدزاده رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اهر در گفت و گو با روابط عمومی اداره کل با اشاره به آغاز فعالیت ها از روزهای تعطیل نوروزی گفت: همزمان با اولین روز سال جدید طرح نوروزی آرامش بهاری آغاز شده و مراسم ویژه لحظه تحویل سال نیز برگزار می شود.

وی ادامه داد: همزمان با مراسم استقبال از میهمانان نوروزی برنامه های فرهنگی همچون غرفه های مشاوره و پاسخ به سوالات شرعی داریر شد.

رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان اهر اظهار داشت: در خرداد ماه سال جاری ثبت نام شهرستانی مسابقات قرآنی اوقاف در شهرستان اهر آغاز و نفرات برتر به مرحله استانی راه یافتند.

وی به ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان اشاره کرد و افزود: با آغاز ماه مبارک رمضان طرح ضیافت قرآنی در بقاع متبرکه برگزار و مراسمات شب های احیا با سخنرانی در امامزاده سید علی(ع) برگزار شد.

وی از برگزاری طرح نشاط معنوی در تابستان امسال خبر داد و افزود: با آغاز فصل تابستان طرح نشاط معنوی با برگزاری کلاس های قرآنی و تفریحی در امامزادگان برگزار می شود.

احمدزاده خاطر نشان کرد: همزمان با آغاز دهه کرامت جشن های میلاد با سعادت حضرت معصومه (س) و امام رضا (ع) برگزار شد.

وی در پایان بیان کرد: به مناسب تکریم امامزادگان با سخنرانی آیت الله خاتمی مراسم تکریم امامزاده سید علی (ع) برگزار شد.

 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار