استان آذربايجان شرقي
رئیس اوقاف و امور خیریه بستان‌آباد، اظهار کرد:در اجرای طرح نشاط معنوی تقویت بنیه دینی و اعتقادی شرکت کنندگان، سوق جوانان به عرصه‌های دینی و معنوی و قرآنی، فضاسازی معنوی و نهادینه کردن ارزش‌های انقلاب اسلامی به عنوان اهداف محوری لحاظ می‌شود.
یک شنبه بیست و پنجم تیر 1396     
بازدید: 73

به گزارش رابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی، حجت‌الاسلام داود مهدوان، رئیس اوقاف و امور خیریه بستان‌آباد در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: در اجرای طرح نشاط معنوی تقویت بنیه دینی و اعتقادی شرکت کنندگان، سوق جوانان به عرصه‌های دینی و معنوی و قرآنی، فضاسازی معنوی و نهادینه کردن ارزش‌های انقلاب اسلامی به عنوان اهداف محوری لحاظ می‌شود.

وی افزود: امروز ضرورت دارد غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان، نوجوانان و جوانان اولویت اول مسئولان فرهنگی قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: در جهت تبلیغ امام‌زادگان و همچنین دعوت مردم به مانوس شدن با فضای بقاع متبرکه، تابلوهای راهنمای مخصوص را از بستان‌آباد به سمت امام‌زاده سید عبدالله(ع) اطلاع رسانی شده است.

حجت‌الاسلام مهدوان یادآور شد: اگر اوقاف فراغت نوجوانان و جوانان به درستی مدیریت نشود آسیب‌های اجتماعی در جامعه روز به روز گسترده تر خواهد شد که در این رابطه بعضی از مسئولان برای رفع آسیب‌های اجتماعی کارهای تبلیغاتی صرف و اقدامات بی اثز ظاهری انجام می‌دهند که این خود یک آسیب بزرگ در عدم درک روش‌های صحیح جهت از بین بردن و ریشه یابی و ریشه کنی آسیب‌های اجتماعی است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بستان افزود: اجرای باکیفیت و مطلوب تمامی برنامه‌های طرح نشاط معنوی با هدف غنی سازی اوقات فراغت، یک ضرورت فرهنگی است.

حجت‌الاسلام مهدوان از کلاس‌های آمورشی اردو گفت و تاکید کرد: کلاس‌های معارف قرآن، صوت و لحن، آموزه‌های قرآنی، کلاس‌های اعتقادی و عقیدتی و اقامه نماز حماعت برای حاضران در اردو در نظر گرفته شده است.

 

 
 
   
 
 
 
 

 
telegram
     
       
  
 
 
خدمات غیرحضوری