• امروز پنج شنبه ششم اردیبهشت  1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اجرای طرح نشاط معنوی موجب تقویت بنیه دینی جوانان می‌شود

اجرای طرح نشاط معنوی موجب تقویت بنیه دینی جوانان می‌شود

رئیس اوقاف و امور خیریه بستان‌آباد، اظهار کرد:در اجرای طرح نشاط معنوی تقویت بنیه دینی و اعتقادی شرکت کنندگان، سوق جوانان به عرصه‌های دینی و معنوی و قرآنی، فضاسازی معنوی و نهادینه کردن ارزش‌های انقلاب اسلامی به عنوان اهداف محوری لحاظ می‌شود.

 یک شنبه 25 تیر 1396   104  0      

به گزارش رابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی، حجت‌الاسلام داود مهدوان، رئیس اوقاف و امور خیریه بستان‌آباد در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: در اجرای طرح نشاط معنوی تقویت بنیه دینی و اعتقادی شرکت کنندگان، سوق جوانان به عرصه‌های دینی و معنوی و قرآنی، فضاسازی معنوی و نهادینه کردن ارزش‌های انقلاب اسلامی به عنوان اهداف محوری لحاظ می‌شود.

وی افزود: امروز ضرورت دارد غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان، نوجوانان و جوانان اولویت اول مسئولان فرهنگی قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: در جهت تبلیغ امام‌زادگان و همچنین دعوت مردم به مانوس شدن با فضای بقاع متبرکه، تابلوهای راهنمای مخصوص را از بستان‌آباد به سمت امام‌زاده سید عبدالله(ع) اطلاع رسانی شده است.

حجت‌الاسلام مهدوان یادآور شد: اگر اوقاف فراغت نوجوانان و جوانان به درستی مدیریت نشود آسیب‌های اجتماعی در جامعه روز به روز گسترده تر خواهد شد که در این رابطه بعضی از مسئولان برای رفع آسیب‌های اجتماعی کارهای تبلیغاتی صرف و اقدامات بی اثز ظاهری انجام می‌دهند که این خود یک آسیب بزرگ در عدم درک روش‌های صحیح جهت از بین بردن و ریشه یابی و ریشه کنی آسیب‌های اجتماعی است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بستان افزود: اجرای باکیفیت و مطلوب تمامی برنامه‌های طرح نشاط معنوی با هدف غنی سازی اوقات فراغت، یک ضرورت فرهنگی است.

حجت‌الاسلام مهدوان از کلاس‌های آمورشی اردو گفت و تاکید کرد: کلاس‌های معارف قرآن، صوت و لحن، آموزه‌های قرآنی، کلاس‌های اعتقادی و عقیدتی و اقامه نماز حماعت برای حاضران در اردو در نظر گرفته شده است.

 

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار