• امروز جمعه یکم تیر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

امکان پرداخت غیر حضوری برای مستاجران اوقاف/تولید و راه اندازی اپلیکیشن خدمات غیرحضوری

امکان پرداخت غیر حضوری برای مستاجران اوقاف/تولید و راه اندازی اپلیکیشن خدمات غیرحضوری

معاون مرکز فناوری اطلاعات سازمان اوقاف از تولید و راه اندازی اپلیکیشن خدمات غیرحضوری این سازمان تحت عنوان اندروید با هدف تسهیل در ارائه خدمات به اقشار مختلف مردم به ویژه مستاجران رقبات موقوفات کشور خبر داد.

 پنج شنبه 22 تیر 1396   140  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه آذربایجان شرقی، مهندس علیرضا ترکی معاون مرکز فناوری اطلاعات سازمان اوقاف در گفت و گویی با اشاره به اهمیت و ضرورت ارائه خدمات غیرحضوری به مردم و بهره گیری از فضای مجازی برای تسهیل در ارائه خدمات اداری به مردم گفت: با راه اندازی اپلیکیشن خدمات غیرحضوری سازمان اوقاف تحت برنامه اندروید مستاجران موقوفات می توانند علاوه بر مشاهده فهرست قراردادهای اجارات با وارد کردن کد ملی خود یک کد فعال سازی پیام دریافت و مطابق این کد فهرست قراردادهای خودشان را ملاحظه و همچنین قبوض پرداخت ملک استیجاری را از طریق این سامانه پرداخت کنند.

ترکی افزود: تمامی مستاجران می توانند با داشتن شناسه قبض، اجاره بهای رقبه تحت امر خود را از طریق این سامانه پرداخت و از مراجعه حضوری بی نیاز شوند.

معاون مرکز فناوری اطلاعات سازمان اوقاف با اشاره به خدمات این نرم افزار در حوزه پرداخت غیرحضوری نذور بقاع متبرکه افزود: کاربران و عامه مردم با نصب این نرم افزار همچنین می توانند با جستجوی امامزاده مورد نظر، نذور خویش را از طریق همین سامانه به حساب امامزاده و بقعه متبرکه مورد نظر خویش پرداخت نمایند.

وی درباره افزود : بعد از ورود به سامانه و انتخاب امامزاده مورد نظر صفحه ای از اسامی استانها به روی کاربر باز می شود کاربر پس از انتخاب نام استانها و امامزاده مورد نظر می تواند گزینه پرداخت نذور را انتخاب سپس نذر خود را مطابق نیت در امور مختلف فرهنگی، عمرانی، و هزینه های جاری پرداخت نماید.

ترکی ادامه داد: این نرم افزار از طریق بازار، کندو یا سایت سازمان اوقاف قابل دریافت و نصب بر روی گوشی های اندروید است.

معاون مرکز فناوری اطلاعات سازمان اوقاف تصریح کرد: در آینده نزدیک این نرم افزار خدمات دیگری را نیز از قبیل ثبت درحواست تمدید سند اجاره بهای موقوفات ارائه خواهد کرد.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر