• امروز جمعه یکم تیر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

ایکنا در زمینه مطالبات مقام معظم رهبری روشنگری کند

ایکنا در زمینه مطالبات مقام معظم رهبری روشنگری کند

مدیر روابط عمومی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان‌شرقی، با اشاره به بیان تعبیر آتش به اختیار توسط مقام معظم رهبری، گفت: ایکنا باید در این زمینه روشنگری خوبی انجام دهد.

 چهارشنبه 21 تیر 1396   147  0      

به گزارش   روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه آذربایجان شرقی و به نقل از خبرگزاری ایکنا ، رحیم عبدالجباری، مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان، روز گذشته ۲۰ تیرماه در جلسه شورای سیاست‌گذاری ایکنای آذربایجان‌شرقی، با اشاره به بیان تعبیر آتش به اختیار توسط مقام معظم رهبری، گفت: ایکنا باید در این زمینه روشنگری خوبی انجام دهد .
وی، افزود: رهبر معظم انقلاب در طول سال‌های انقلاب با به کار بردن عباراتی کوتاه ولی پر معنا برای گروه‌های مختلف کشور خط فکری تعیین می‌کنند که عبارت 'آتش به اختیار' نیز در همین راستا بوده است و ایکنا می‌تواند منویات و فرمایشات معظم له را تبیین و روشنگری نماید.
عبدالجباری در ادامه با بیان اینکه ایکنا باید در زمینه فعالیت های قرانی مطالبه گری انجام دهد، گفت: ما آمادگی داریم در این زمینه با ایکنا همکاری بیشتری داشته باشیم.
مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه، آذربایجان‌شرقی، تاکید کرد: متاسفانه در آذربایجان‌شرقی وقف قرآنی وجود ندارد و وقف در حوزه قرآن نیز بسیار کم انجام می‌شود.
وی، اظهار کرد: در راستای ترویج فرهنگ قرآنی ایکنا می‌تواند در زمینه وقف‌های قرآنی اوقاف و امور خیریه را یاری کند.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر