• امروز یک شنبه ششم خرداد 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

آستان مقدس امامزادگان عون‌بن‌علی وزیدبن علی(ع) میزبان شب‌زنده‌داران لیالی القدر

آستان مقدس امامزادگان عون‌بن‌علی وزیدبن علی(ع) میزبان شب‌زنده‌داران لیالی القدر

آستان مقدس امامزادگان عون‌بن‌علی و زیدبن علی(ع) تبریز و جوار شهدای گمنام، میزبان مراسم احیا شب قدر و شهادت مولای متقیان حضرت علی(ع) می‌باشد.

 سه شنبه 23 خرداد 1396   105  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه آذربایجان شرقی، حجت‌الاسلام رضا جعفری، رئیس اداره اوقاف و امورخیریه ناحیه یک تبریز، در گفت‌وگو با   خبرنگاران ، با اعلام این خبر، افزود: مراسم شب‌های قدر در ۲۳، ۲۵ و ۲۷ خردادماه همچنین مراسم سوگواری شهادت مولای متقیان حضرت علی(ع) در ۲۶۶ خردادماه بعد از نماز مغرب و عشاء در آستان مقدس امامزادگان عون‌بن‌علی و زیدبن‌علی(ع) تفرجگاه عینالی در جوار شهدای گمنام برگزار می‌شود .
وی افزود: مراسم قرائت جوشن کبیر، مداحی، سخنرانی ویژه شب قدر و برنامه افطاری ساده برای زائران، از برنامه‌های پیش‌بینی شده در این ایام است.
حجت‌الاسلام جعفری با بیان اینکه شب‌های قدر، فرصتی طلایی برای برقراری ارتباط مستقیم با پروردگار و راز و نیاز با او است، تأکید کرد:  این شب‌ها، بهترین فرصت و بهانه برای ترک   همیشگی گناهان، دوری از بدی‌ها و پاک کردن زنگار از دل‌ها است و همچنین این شب‌ها، اوقات پر رمز و رازی است که در آن، خداوند وعده داده دعاهای   بندگان خود را اجابت خواهد کرد .

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار