• امروز جمعه یکم تیر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

همزمان با ششمین روز از هفته وقف برگزار شد. همایش پیاده¬روی حرم تا حرم

همزمان با ششمین روز از هفته وقف برگزار شد. همایش پیاده¬روی حرم تا حرم

همزمان با ششمین روز از هفته وقف همایش پیاده روی حرم تا حرم از صحن امامزاده سیدعبدالله (ع) سیلاب تا امامزاده¬گان عوبن علی (ع) برگزار شد.

 پنج شنبه 6 بهمن 1390   712  0      

همزمان با ششمین روز از هفته وقف همایش پیاده روی حرم تا حرم از صحن امامزاده سیدعبدالله (ع) سیلاب تا امامزاده­گان عوبن علی (ع) برگزار شد.
در این همایش که با حضور اقشار مختلف مردم بخصوص دانش­آموزان و دانشجویان برگزار شد شرکت کنندگان مسیر 10 کیلومتری امامزاده سد عبدالله تا عو ابن علی را پیاده روی کردند.
سیدشهاب الدین حسینی مدیرکل اوقاف وامورخیریه استان آذربایجان­شرقی در جمع شرکت کنندگان همایش در محل امامزاده عون ابن علی گفت: افتخار داریم که اولین همایش پیاده روی از حرم تا حرم را بنام امامزادگان برای اولین بار در شهر اولین­ها برگزار می­کنیم. وی هدف از برگزاری این همایش در چنین اماکنی را عمل به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی برشمرد و افزود سعی داریم با برگزاری چنین برنامه­هایی مردم را بیش از پیش با امامزادگان استان آشنا کنیم. مدیرکل اوقاف وامورخیریه استان در پایان از توسعه و تجهیز امامزادگان استان برای ساختن مامن و محل پرورش جسمی و روحی مردم خبر داد.
گفتنی است در پایان مراسم به شرکت کنندگان جوایز نفیسی اهدا گردید.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر