کد خبر : 280363

تاریخ درج خبر : شنبه 21 مرداد 1396
اداره كل اوقاف و امور خيريه آذربايجان شرقي
• چهار وقف جدید در شهرستان مرند در پنج ماه اخیر
رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان مرند از 4 وقف جدید توسط خیرین در 5 ماه سال جاری خبر داد.

حجت الاسلام رحیم اختیاری رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان مرند در گفت و گو با روابط عمومی اداره کل با اشاره به طرح های نوروزی این اداره در ایام تعطیلات نوروز گفت: همزمان با آغاز تعطیلات نوروزی در دو امامزاده این شهرستان طرح استقبال از میهمانان و با حضور مبلغات خیمه های معرفت و پاسخ به سوالات شرعی برگزار شد.

وی ادامه داد: بیست و دوم اردیبهشت ماه نیز مرحله شهرستانی مسابقات سراسری قرآن کریم برگزار و نفرات برتر به مرحله استانی راه یافتند.

رئیس اوقاف و امورخیریه شهرستان مرند از 4 وقف جدید در این شهرستان خبر داد و افزود: این وقف ها در طول امسال انجام یافته است و در طی ماه های اخیر نیز مطالبات اداره از افراد حقیقی و حقوقی انجام یافته است.

وی اظهار داشت: طرح نشاط معنوی در دو امامزاده این شهرستان برگزار شده و در کنار برنامه های مذهبی برنامه های تفریحی نیز در نظر گرفته شده است.

حجت الاسلام اختیاری با اشاره به ویژه برنامه های دهه کرامت گفت: در طول این دهه ضمن برگزاری جشن های ویژه میلاد حضرت معصومه (س) و امام رضا (ع) مراسم تجلیل از مقام امامزادگان و تجلیل از هیئت امناهای نمونه ،خادمان،فعالان و مداحان نیز برگزار شد.