کد خبر : 275339

تاریخ درج خبر : سه شنبه 23 خرداد 1396
اداره كل اوقاف و امور خيريه آذربايجان شرقي
• آستان مقدس امامزادگان عون‌بن‌علی وزیدبن علی(ع) میزبان شب‌زنده‌داران لیالی القدر
آستان مقدس امامزادگان عون‌بن‌علی و زیدبن علی(ع) تبریز و جوار شهدای گمنام، میزبان مراسم احیا شب قدر و شهادت مولای متقیان حضرت علی(ع) می‌باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه آذربایجان شرقی، حجت‌الاسلام رضا جعفری، رئیس اداره اوقاف و امورخیریه ناحیه یک تبریز، در گفت‌وگو با   خبرنگاران ، با اعلام این خبر، افزود: مراسم شب‌های قدر در ۲۳، ۲۵ و ۲۷ خردادماه همچنین مراسم سوگواری شهادت مولای متقیان حضرت علی(ع) در ۲۶۶ خردادماه بعد از نماز مغرب و عشاء در آستان مقدس امامزادگان عون‌بن‌علی و زیدبن‌علی(ع) تفرجگاه عینالی در جوار شهدای گمنام برگزار می‌شود .
وی افزود: مراسم قرائت جوشن کبیر، مداحی، سخنرانی ویژه شب قدر و برنامه افطاری ساده برای زائران، از برنامه‌های پیش‌بینی شده در این ایام است.
حجت‌الاسلام جعفری با بیان اینکه شب‌های قدر، فرصتی طلایی برای برقراری ارتباط مستقیم با پروردگار و راز و نیاز با او است، تأکید کرد:  این شب‌ها، بهترین فرصت و بهانه برای ترک   همیشگی گناهان، دوری از بدی‌ها و پاک کردن زنگار از دل‌ها است و همچنین این شب‌ها، اوقات پر رمز و رازی است که در آن، خداوند وعده داده دعاهای   بندگان خود را اجابت خواهد کرد .